Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Ingenting napisał:

Też jakiś czas temu myślałem, że lepiej kupić jak najnowszy samochód. Ale jak kupiłem Audi A6 z 2003 i pomyślę, że za tę samą cenę mógłbym mieć samochód z podobnym przebiegiem, kilka lat młodsze ale z wyposażeniem jak w rowerze to wcale nie żałuję. Jakbym miał więcej kasy i zmieniał to też bym wziął coś starszego ale przyjemnego, np. Volvo V50 2.5T. <3:wub:

 

Szanuje za wybór silnika. 2.4D też sztosik.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja tylko chciałem napisać, ze każde fantasy jest chujowe, a footballowe najgorzej, nie polecam. Prosta droga do nerwicy, nieprzespanych nocy, krzyczenia do monitora i zepsutych poranków. Jebac fantasy, powinni tego zabronić. Jebane oszustwo, gunwo i hańba ludzkości.

Howgh.

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szramek napisał:

Czy jak zastanawiam się nad wymianą auta i rozglądam się za czymś z roczników 2010-2011 to jestem nieudacznikiem?

Też na wiosne chce sprzedać swoje auto i kupić coś nowszego w tych rocznikach. Oczywiście 2.0 w dyzlu - jak na prawdziwego Polaka-katolika przystało ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@kaderrPowiem Ci, że jak zacząłem się bawić 8 serią Samsunga (mam dostęp codziennie) to się na tyle zajarałem, że w przyszłym miesiącu biorę go sobie na raty. Imo warty dopłacenia 1000zł w porównaniu do 7462. Porównywałem sobie nawet z najtańszymi QLEDami Samsunga i powiem szczerze, że żeby odczuć duży przeskok to trzeba dać z 5,5k za OLEDa od LG, bo na QLEDach w tej cenie nie ma aż takiej dużej różnicy. Jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało. ;) 

Odnośnik do komentarza

Jako że mój dysk z m.in. zdjęciami ostatnio okazuje oznaki starości, stwierdziłem że czas najwyższy zrobić ich backup i wgrałem większość na Google Photos.

 

I patrząc na stare zdjęcia doszedłem do wniosku, że decyzja o zapuszczeniu brody (zanim to było modne!) była strzałem w dziesiątkę. :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

No to, porównywałem poziom "żartów" :> 

Bedziesz kurwa breksiciarzu chciał przyjść na jakieś suche melo u wwosików, to chuja tam. Zamiast tego bedziesz plakal w kaciku bardziej niz jakbys mial przegrac z kilmanrock 0:5. Przyjade kiedys na zlot i wszystkim opowiem suchara na poziomie Qcz Ci w dupe, a Tobie nie!

 

CC: @me_who

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...