Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce do 30 dni L4 pracodawca może Cię skontrolowac, też zależy czy masz 1 czy 2 w L4. Jak masz lezace, a podczas kontroli Cię nie ma we wskazanym miejscu to masz przypal;) Po 30 dniach ZUS. O komisjach nie słyszałem.

 

Odbieranie listów poleconych przez kogoś to masakra, podobnie jak podwójne nieodebranie oznacza odebranie ;)

2 minuty temu, dziki_ryj_ napisał:

apropo dziwnie opisanych transakcji, znajomy kiedyś też mocno analizował, skladał reklamacje  w banku na płatnośc kartą itd. na transakcje na ok 300 zł na Lotosie,  po czasie przypomniała mu sie ze płacił za nas rachunek w jakże legendarnym lokalu o tej samej nazwie:)

 

W burdelu karta?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Vami napisał:

NCGkNvz.png

 

Czy Poznań odzyska godność?

Bezpłatne toalety to dramat. Pracowałem koło takiej wiele lat temu latem w Pobierowie. To że nigdy nie było papieru to nic przy tym, że co weekend wyjebane ze ścian były wszystkie pisuary, a wszystko co powinno trafiało obok kibla a nie do niego.

Odnośnik do komentarza

W czasie, gdy moi koledzy z poprzedniej pracy siedzą w biurze świątek, piątek czy niedziela i po dokręceniu śruby nie mogą już nawet wyjść na chwilę kupić sobie nic do zjedzenia, do mnie dzwoni szef i słysząc, że na jutro mam niedaleko swojego domu umówione z rana spotkanie sam proponuje, bym sobie wziął home office <3 

  • Lubię! 2
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jmk napisał:

W Polsce do 30 dni L4 pracodawca może Cię skontrolowac, też zależy czy masz 1 czy 2 w L4. Jak masz lezace, a podczas kontroli Cię nie ma we wskazanym miejscu to masz przypal;) Po 30 dniach ZUS. O komisjach nie słyszałem.

 

Odbieranie listów poleconych przez kogoś to masakra, podobnie jak podwójne nieodebranie oznacza odebranie ;)

 

W burdelu karta?

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/1,150427,20930103,knajpy-prl-u-w-warszawie-prosze-pani-czy-to-tu-jest-poczekalnia.html 

tu jest Lotos:)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...