Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra jazda :D Wpada mi transakcja w Revolucie na "Church of Ireland in Dublin" na 9.99 euro i mówię o chuj tu chodzi? Robię szybkie sprawdzenie w Google, ale nie wygląda na to, żeby to był jakiś sklep, z którego mogłem coś zamawiać. No to szybka blokada karty i piszę na czacie Revoluta. A tu babka mówi, że mają jakieś problemy z systemem i to była płatność za Dropboxa, która wyświetla mi się jako "Church of Ireland" :D Pierwszy duży fakap Revoluta, ale szybko rozwiązany, więc nadal gorąco polecam ;) 

 

Lol, Showmax się zamyka w Polsce :o 

Odnośnik do komentarza

W Wawie to wiem;) ale to specyficzne miasto, bardziej mi chodzi właśnie o takie rozwiązania w innych miastach. Jak gadałem ostatnio z kierowcą z Gdyni Taxify to mówił, że średnio mu się opłaca, mało osób korzysta poza latem i weekendy studenckie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

nawet rozwazalem, czy sie kolo marca nie wybrac na wspin do Wadi Rum, ale odpuscilem, bo tam jest wszedzie daleko chcac w dzien restowy cos zobaczyc

no i ostatecznie wybralismy zamiast Jordanii Costa Blanca

 

Wspin, dzień restowy :keke: 

Odnośnik do komentarza

Ja pierwszy raz na skuterze w Wietnamie, na szczęście Pan Wietnamczyk pozwolił poćwiczyć i nauczył, bo oczywiście od razu na głęboką wodę - najpierw po ruchliwej wietnamskiej drodze, a później ubita ścieżka górska, żeby dojechać na wysokość ok. 2 km n.p.m. :D 

O, tak było! (powinno się odpalić w dobrej sekundzie)

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...