Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, kuab napisał:

Pewnie to będzie bardzo kontrowersyjna opinia, ale zgadzam się z Gackiem w jednej rzeczy - pisanie "moja partnerka/partner" jest dużo lepsze niż "moja kobieta/mój facet", to drugie brzmi po prostu strasznie uprzedmiotowiająco. Moje może być nie wiem, krzesło albo samochód.

W Ameryce tak czarnuchy mówią na swoje kobiety i za to mają propsy

  • Dzięki! 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, kuab napisał:

Pewnie to będzie bardzo kontrowersyjna opinia, ale zgadzam się z Gackiem w jednej rzeczy - pisanie "moja partnerka/partner" jest dużo lepsze niż "moja kobieta/mój facet", to drugie brzmi po prostu strasznie uprzedmiotowiająco. Moje może być nie wiem, krzesło albo samochód.

 

Tylko to się odnosiło też do stopnia zaawansowania relacji. Partnerka była chyba po dziewczynie, a przed narzeczoną :-k ?

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, kuab napisał:

Pewnie to będzie bardzo kontrowersyjna opinia, ale zgadzam się z Gackiem w jednej rzeczy - pisanie "moja partnerka/partner" jest dużo lepsze niż "moja kobieta/mój facet", to drugie brzmi po prostu strasznie uprzedmiotowiająco. Moje może być nie wiem, krzesło albo samochód.

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...