Skocz do zawartości

Marynia postanawia, że w tym roku podczas wigilii skosztuje 550 potraw.


lad

Ile przytyjesz przez okres świąteczny?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pulek napisał:

jakoś ponad rok temu przestałem wchodzić na onet.pl - to był mój wyraz sprzeciwu wobec tego, że te jebańce kazali mi wyłączyć ad blocka, i robili w to tak chamski i agresywny sposób, że mnie do siebie zrazili.

 

matko, jak dobrze się stało...

 

wchodzę dzisiaj, odblokowałem adblocka, a tu kurwa ŚCIANA reklam. mnóstwo syfu, żadnej treści, i te maksymalnie zjebane nagłówki.

 

brr, nigdy więcej.

 

Mam to samo a odkąd wyskakuje Kuźniar z informacją, że bez mojego adblocka nie zarobi to tym bardziej się cieszę, że mam ich zadblockowanych :keke: 

Odnośnik do komentarza

http://weszlo.com/2018/12/12/slow-ojca-prowadzacego/

 

Fantastyczny jest ten ból dupy Stanowskiego. Nie twierdzę, że inicjatywa weszło w związku z radiem itp nie jest warta docenienia, ale to kilka poziomów buractwa wyżej niż Lewy i jego "Le cabaret". 

 

Cały czas czekam na powrót "ostrych felietonów o polityce", ale w czasach gdy do Stanowskiego płynie hajs z Orlenu i PKO chyba się nie doczekam. No chyba, że TVP zacznie rozdawać swoje nagrody.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Hajd napisał:

http://weszlo.com/2018/12/12/slow-ojca-prowadzacego/

 

Fantastyczny jest ten ból dupy Stanowskiego. Nie twierdzę, że inicjatywa weszło w związku z radiem itp nie jest warta docenienia, ale to kilka poziomów buractwa wyżej niż Lewy i jego "Le cabaret". 

 

Cały czas czekam na powrót "ostrych felietonów o polityce", ale w czasach gdy do Stanowskiego płynie hajs z Orlenu i PKO chyba się nie doczekam. No chyba, że TVP zacznie rozdawać swoje nagrody.

 

Ja Stanowskiego musiałem wypierdolić z twittera, bo był zawsze dziwnie odchylony w stronę jednej partii, gdy wypowiadał się o polityce a wypowiadał się często. 

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Brudinho napisał:

Mam to samo a odkąd wyskakuje Kuźniar z informacją, że bez mojego adblocka nie zarobi to tym bardziej się cieszę, że mam ich zadblockowanych :keke: 

Nie chcę polemizować z ich reputacją, ale poziom dziennikarstwa na Onecie jest od paru miesięcy BARDZO wysoki i ich tegoroczne nagrody Grand Press nie powinny w tym temacie nikogo dziwić. Już od jakiegoś czasu zdjąłem ich z adblocka, bo zwyczajnie więcej się straci niż zyska na braku reklam

 

EDIT: dobrałem się do tego linkowanego tekstu z weszło i mam wrażenie, że gdyby Onet wykrywał afery PO, a nie PiS, to Stanowski nie miałby takiego bólu tyłka. A - przy całej sympatii do ich radia, którego bardzo często ostatnio słucham w aucie - cały projekt "weszło" razem z radiem i tv nie ma podejścia do ewolucji, jaką zanotował Onet. To nadal śmieszne rozmówki o śmiesznej lidze bez większej merytoryki, gdzie to w ogóle porównywać do rozwoju politycznych tekstów na Onecie?

 

EDIT2: Jezu, doczytałem. To jeden z najbardziej groteskowych tekstów jakie widziałem, a czarę goryczy dopełnia fakt, że popełnił tego potworka gość, który śmiał się z "le cabaret" Lewandowskiego :picard:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś Homecoming z Julią Roberts? Prime video ma ten serial u siebie. Obejrzałem na razie trzy odcinki i jestem baaaardzo zadowolony. Krótkie (30 minut), ciekawy pomysł fabularny, świetnie zagrane postacie, znakomite dialogi i przede wszystkim niezwykle przyjemny dla oka (super pomysły na ujęcia). Ma 10 odcinków, póki co mega zaskoczenie. 

 

Skończyłem też 1983. Nie, nie i jeszcze raz nie. Tylko zdjęcia na plus i pojedyncze pomysły tej fikcyjnej rzeczywistości. Reszta, z aktorstwem (laska grająca ofelie, Olszówka(Jezu Chryste), Więckiewicz udający w pierwszych odcinkach Lindę, snujący się Musiał i można jeszcze wymieniać i wymieniać. Jedynie jakoś na plus chyba mogę wskazać Zbrojewicza i Chyrę), fabułą i tymi tragicznym dialogami na czele, dramat i jeszcze raz dramat. Ewentualnego drugiego sezonu na pewno nie obejrzę. Szkoda czasu. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, beeres napisał:

Ty nie byłeś tam też wzywany do odpowiednika US? Czy w ogóle pomyliłem osoby? :P

I tak, i nie :P. W pierwszym rozliczeniu podatkowym urzędnik walnął mi błąd w rubryczkach, ale to akurat wyprostowalo się dość gładko ;) (ale epizod ten też trafi do mojej książki na temat życia tutaj i wszelkich absurdów codziennosci :)) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bry

 

Miałem pięć kiosków do wyboru w ramach "odbierz paczkę w Ruchu". wybrałem ten najbliżej mnie. Niestety nie sprawdziłem, że jako jedyny zamyka się o 16, więc odbiorę dopiero w sobotę :keke:

 

Plus jest taki, że może do tego czasu dojdzie druga paczka.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Dudek napisał:

Bry

 

Miałem pięć kiosków do wyboru w ramach "odbierz paczkę w Ruchu". wybrałem ten najbliżej mnie. Niestety nie sprawdziłem, że jako jedyny zamyka się o 16, więc odbiorę dopiero w sobotę :keke:

 

Plus jest taki, że może do tego czasu dojdzie druga paczka.

a to nie jest tak, ze 48h i wraca na poczte ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...