Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wygoda/lenistwo + efekty. Jestem zbyt leniwy, żeby ciągle szamać kurczaka z ryżem, czy tuńczyka. Tutaj mogę dosyć łatwo dobić białko. Z drugiej strony, to gdy trenowałem na sucho, to efektów nie było, na białku czy bulku coś tam urosło.

Odnośnik do komentarza

Dobra, skoro już schizzm wykrakał i nie udało mi się założyć konta także i w oddziale (mam tylko kserokopię umowy wynajmu mieszkania, a oni potrzebują oryginał, który zatrzymała sobie agencja), to próbuję dalej z tą aplikacją. Zaatakowałem ich na FB, odesłali mnie na czat. Zaatakowałem ich na czacie i chuj, dawali te same porady co pomoc Google, czyli nic. No to wymyśliłem inny sposób, trochę ryzykowny w kontekście aplikacji bankowej, ale pobrałem sobie plik APK ze strony (wygląda na zaufaną w internetach), która ma bazę takich plików i w ten sposób zakładam konto. Wiem, że jest to ryzykowne, bo może to być albo fake aplikacji (nie jest raczej, bo dostałem potwierdzenie maila z dobrej domeny), albo jakaś zainfekowana, ale ryzyk-fizyk. So far, so good, kazali mi nawet nagrać wideo, żeby potwierdzić moją tożsamość :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, kuab napisał:

Mnie Nick Cave jakos nigdy nie przekonal, ale na pewno dam mu jeszcze kiedys szanse.

 

 

 

Kiedyś tam słuchałem wielu cali śniegu, podobało się, ale bez euforii. Potem wysłuchałem „Song of Joy” i absolutnie się zakochałem, w tym głosie, w tych nerwowych nutach i przede wszystkim w tekście. Murder Ballads to w ogóle dla mnie Olimp. Never shall me part też, szczególnie za Halleluyah, które non stop rozrywa mnie na strzępy.

  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza

Prawie wszystkie koncerty dzisiaj to 10/10, doskonały dzień :)

 

Nick Cave gra to samo co na ostatniej trasie, robi też te same numery z publika. Ale koncert i tak mega :)

 

Zael & Ardor to jest coś niesamowitego. Połączenie black metalowych riffow z soulowym / bluesowym typowo czarnym śpiewem (zresztą zespół ma aż 3 wokalistów, w tym jeden czarny ;)). Jak ktoś zna wokale Algiers to mniej więcej coś takiego w spiewaniu. 

 

Anna von Hauswolff, wow. Śpiewa jeszcze lepiej niż na płytach. Zresztą na albumach muzycznie jest dość oszczędna i minimalistyczna, na koncercie to kobiece wcielenie swans, raz z czasów lat 80., aby za chwilę nawiązywać do współczesnych łabędzi. Mega cios, czegoś aż tak dobrego się nie spodziewałem. 

 

I na koniec najlepszy koncert dnia, nie zawiódł w żadnym elemencie. Carpenter Brut - retro syntezatorowo-metalowa dyskoteka. Panowie zajebiscie grają swoją kampowoscia, a sam koncert warto chociażby zobaczyć dla wizualizacji - wszystko w stylistyce gore, b-movies, złych slasherow, tanich horrorów i prymitywnej erotyki z lat 80. Szał całej publiki i ciągły banan na twarzy w trakcie koncertu. Na jesień chyba grają w Warszawie. Polecam się wybrać, mega zabawa :)

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lucas07 napisał:

XOs, ja wole pada od XO, ale nie gram za dużo, wiec pewnie jak ktoś celuje w ogrywanie gier i te ekskluzywne maja dla niego znaczenie to PS będzie lepszym wyborem 

Kierowanie się padem przy wyborze konsoli jest dla mnie dziwne, to tak jakby wybierać samochód przez pryzmat koloru dywaników.

Będę trochę fanbojem, ale serio jak się spojrzy na listę gier dostępnych na obie konsole to nie wiem, jak można nie wybrać PS4. Unchartedy, God of war, Horizon, teraz Detroit... A jest tego więcej 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

O 1 w nocy obudził mnie taki ból w prawym biodrze albo wyżej chuj wi, że zacząłem wyć. A trust me, jak ja wyje to znaczy że boli w chuj. W końcu przyjechało pogotowie, wzięli mnie na ostry dyżur gdzie okazało się że nic mi nie jest :) Wróciłem do domu o 5 rano, boli nadal, jestem naketonalowany i leże. 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...