Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, dlaczego.

Szu za swoje taktyczne skille jak najbardziej powinien dostać szansę, a Ty za swoje filmowo-kulinarne :) 

Ponadto świeże powietrze w MT nie zaszkodzi :) 

 

Kwestia pozostaje na kogo nie zagłosuję, głosując na Was. Bo tu pojawia się problem :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ej, ale nie wiem jak to jest ale zawsze w FM mam jakiegoś kurwa arcyrywala, który nie pozwala mi w spokoju zdobyć mistrzostwa :D W Union był to Bayern, który zawsze był krok przed nami, w Interze Juventus, który wykręcał jakieś chore serie 18 zwycięstw z rzędu, a teraz w piątej kurwa lidze angielskiej znalazło się takie Mansfield, które strzela gole w 90+3 i nie odstępuje mnie o krok. Gramy z nimi w ostatniej kolejce, także scenariusz już jest nakreślony...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj słabszy dzień na Primaverze. Trzy polecajki ode mnie:

 

Oumou Sangare - malijka, muzyka afrykańska z mocny funkiem i groovem, pani już w starszym wieku ale z werwa, której moga zazdrościć znacznie młodsi wokaliści. Nie mam tylko pojęcia, czy przeżyła ten koncert, bo jego zakończenie było dość dziwne :D

 

Charlotte Gansbourg - postać znana, trochę się zaskoczyłem, bo z płyt brzmiało to inaczej, a tutaj pełne retro mocni oparte na syntezatorach, momentami z bardzo mocnym uderzeniem (momentami przypominało to Faithless z najlepszego okresu). Wielka niespodzianka :)

 

Cigarettes after sex - jak ktoś lubi Beach house to łyknie od razu. Delikatne pasaże gitarowo klawiszowe, perkusja spokojnie narzucająca rytm, wszystko ciągnie się leniwie, sennie, marzycielsko. Do tego wysoki i stlumiony wokal (z płyt myślałem, że śpiewa kobieta, a tu psikus ;)). Organizatorzy się przeliczyli, wsadzajac ich na mniejszą scenę, bo były dzikie tłumy. Niestety ogromną ilość ludzi (hałas i chaos) oraz kompletnie spieprzone nagłośnienie (za cicha perkusja plus pierdzenie zamiast basu) delikatnie mówiąc, zabiły ten koncert. Ale zespół wart poznania :)

 

Za to jutro spełniam marzenia i zobaczę Slowdive :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, schizzm napisał:

Dzisiaj słabszy dzień na Primaverze. Trzy polecajki ode mnie:

 

Oumou Sangare - malijka, muzyka afrykańska z mocny funkiem i groovem, pani już w starszym wieku ale z werwa, której moga zazdrościć znacznie młodsi wokaliści. Nie mam tylko pojęcia, czy przeżyła ten koncert, bo jego zakończenie było dość dziwne :D

 

Charlotte Gansbourg - postać znana, trochę się zaskoczyłem, bo z płyt brzmiało to inaczej, a tutaj pełne retro mocni oparte na syntezatorach, momentami z bardzo mocnym uderzeniem (momentami przypominało to Faithless z najlepszego okresu). Wielka niespodzianka :)

 

Cigarettes after sex - jak ktoś lubi Beach house to łyknie od razu. Delikatne pasaże gitarowo klawiszowe, perkusja spokojnie narzucająca rytm, wszystko ciągnie się leniwie, sennie, marzycielsko. Do tego wysoki i stlumiony wokal (z płyt myślałem, że śpiewa kobieta, a tu psikus ;)). Organizatorzy się przeliczyli, wsadzajac ich na mniejszą scenę, bo były dzikie tłumy. Niestety ogromną ilość ludzi (hałas i chaos) oraz kompletnie spieprzone nagłośnienie (za cicha perkusja plus pierze nie zamiast basu) delikatnie mówiąc, zabiły ten koncert. Ale zespół wart poznania :)

 

Za to jutro spełniam marzenia i zobaczę Slowdive :)

Widzialem Cigarettes after sex w Montreux i to byl najgorszy koncert, na jakim bylem. Tez dzikie tlumy - glownie krawedziowe trzynastolatki to ich fanbejs, a sam wystep byl nuuuuuudny - na zywo IMO trudno oddac ten marzycielski nastroj, przysypialem.

Odnośnik do komentarza

Ja tak miałem z Beach House dwa lata temu, ale był problem taki, że wsadzili ich na główna scenę. Tam w ogóle wszystko się rozlazlo. Jutro znowu grają, ale na mniejszej, ciekawe jak to wyjdzie. 

Niestety problemem jest to, że z Hiszpanami ciężko się słucha takich rzeczy, bo oni ciągle i wszędzie kurwa gadają (drac ryja przy tym) :roll:

 

Jeszcze mógłbym do listy dopisać jedna rzecz, ale to oczywistość ;)

Shellac - wiadomo Shellac to Primavera, Primavera to Shellac. Grają co roku, chyba od dobrych 10 lat, jeśli nie więcej ;). Ale sami kiedyś mówili, że przyjeżdżają tu na urlop ;) Poprzednie dwa koncerty były bardzo do siebie podobne. Tym razem zdecydowanie Inna setlista, chyba aż cztery nowe piosenki (nie rozpoznałem ich, to dobry znak, może nowa płyta idzie :)), i praktycznie Albini nie robil żadnej konferansjerki, ciągle grali. Jak na Shellaca to wielka rzadkość. Oczywiście sam występ jak zawsze znakomity :)

 

Tradycyjnie też wpadłem na Artura Rojka, który co roku tu przyjeżdża ;) (za to nie widziałem jeszcze naszego największego skarbu narodowego, jeśli chodzi o polskie dziennikarstwo muzyczne, czyli Przemka - mam zawsze rację i pisze o muzyce chociaż często nie mam o niej pojecia - Guldę. Może tym razem nie przyjechał :-k

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No dobra to dorzucę jeszcze trzy rzeczy :P

 

Ibeyi - egzotyka, siostry bliźniaczki, kubanki, urodzone we Francji, śpiewające w 3 jezykach. Muzycznie ciężko je sklasyfikowac. Jest tu soul, jest awangarda, jest downtempo, ale wszystko zmiksowane i podane w dość oryginalnej formie. Dziewczęta gest i często wchodzą w podwójne wokalizy, posiłkujac się prostymi beatami. Niby było fajnie, ale po połowie wystąp zaczął nuzyc, brakowało mi w tym mięsa (trochę więcej cięższych podkładów? Nie wiem). Była polityka i sprawy społeczne (prawa kobiet, sytuacja czarnoskórych itp.) 

 

Father John Misty - chyba zawód. Z płyt to w sumie fajne rockowe piosenki z południowym zacięcie i ciekawymi aranzacjami z dość bogatym instrumentarium. Na żywo wyszło strasznie płasko i bezplciowo. Niby było wsparcie sekcji "klasycznej", ale praktycznie nie było tego słychać. Wydawało mi się, że też będzie większa charyzma bić ze sceny, a tutaj jakoś to wszystko jakby wycofane. Pójście na ten koncert był złym wyborem, bo w międzyczasie grał Rhye (polecam sprawdzić, jak ktoś lubi Sade, byłem w szoku, jak zobaczyłem, że to śpiewa mężczyzna) i Yellow Days (19-letni kurczak z głosem 40-letniego przepitego bluesowca, z płyt zajebista sprawa) 

 

I na koniec Confidence Man, czyli... to na co nie poszedłem, a chciałem, ale nie miałem jednak ochoty znowu zrywać nocy do 6 i urwałem się dziś wcześniej. Polecam sprawdzić na YT występy live. Dance-pop z dużą dawka zabawy w wykonaniu samych artystów. Obstawiam, że musiał być mega koncert ;). Kojarzy mi się to z zespołem !!!, który na żywo jest imprezowym killerem :)

 

Koniec. Z mojej strony dobranoc! 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, me_who napisał:

Tym razem Bid for Perfect Season zakończył się na 6. kolejce i 0-0 z Kilmarnock.

Pozostaje tylko Invicibles.

U mnie cztery kolejki do końca, a że awansuje tylko jeden zespół - nerwy na maksa.

 

Żeby było śmieszniej, GD obu zespołów:

Wrexham +32

Mansfield +31

 

:crazy: 

Odnośnik do komentarza

@schizzm

 

50% rabatu z kodem GOGGWENT50:

Absolver • Little Nightmares • Ruiner • Dragon’s Dogma: Dark Arisen • Banner Saga 2 • Battle Chasers: Nightwar • Dying Light: The Following – Enhanced Edition • Pillars of Eternity: Definitive Edition • Shadow Tactics: Blades of the Shogun • Battle Brothers • The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel • Pyre

75% rabatu z kodem GOGGWENT75:

Vampire: The Masquerade – Redemption • Vampire®: The Masquerade – Bloodlines™ • This War of Mine: Soundtrack Edition • Tyranny – Commander Edition • Grim Dawn • Dragon Age™: Origins – Ultimate Edition • Torment: Tides of Numenera

Kody wykorzystać możecie na podstronie gog.com/redeem

 

 

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...