Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo lekarzy to w poniedziałek muszę iść na wyniki, bo mam zerowe siły do życia. Wstaje rano zmęczony bardziej niż przed położeniem się spać. Po dwóch godzinach potrzebuję drzemki. Po 5 godzinach drzemki wstaje zmęczony ale nie będę się kładł bo coś trzeba zrobić. Od 23-0 już leżę w łóżku bo padam. Cukier w normie. Nie wiem co jest grane ale jak nie pierdolne 18 godzin snu to nie ma człowieka.
Tarczyca?
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Reaper napisał:

Dzisiaj zwiedzany był zamek w Stirling. @Feanor nie wiem czy szkockie klimaty średniowieczne to jest jakkolwiek twoja bajka, ale jakbyś chciał jakieś zdjęcia, mapki, folderki, historie, to mów, bo zamków to pewnie naoglądamy się na całe życie ;) Kupiliśmy już sobie nawet karnet na rok na zwiedzanie kupy miejsc w Szkocji.

 

No i jadłem dzisiaj haggis, ogólnie taka lepsza kaszanka, zdecydowanie przyjemniejsza w smaku i konsystencji :-k 

 

Oczywiście, że moje klimaty, kiedyś już na moich fejsowych Słowach o tym pisałem :) a Stirling to miejsce szczególne, miejsce wielu starć bo leży w strategicznym miejscu (w tym tego najsławniejszego, pod Stirling Bridge gdzie wielki William Wallace pogonił inwejderów z Anglii :) ). 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

No mój głos masz :-k 

A propos. [spoiler alert] prowadzę z Wrexham w lidze i jesteśmy w finale FA Trophy. Mój kontrakt wygasa z końcem sezonu - zaproponowali mi rozmowy na temat nowego, ale podwyżka tylko o 75 funtów i kontrakt na 12 miesięcy. Zażądałem 100 funtów wincyj i umowy na 2 lata - nie zgodzili się i zakończyli negocjacje :( I CO TERAZ?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Teraz powiedz im, że idziesz do Chester i zobaczymy, kto się będzie śmiał podczas Cross Border Derby.

No kurła liczę na jakąś drugą turę rozmów - jestem ich najlepszym menedżerem od prawie dekady.

 

Liczyłem na mini derby Walii z Newport na Wembley w finale FA Trophy, ale niestety ci amatorzy odpadli w półfinale z Mansfield.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...