Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Meler napisał:

O 1 w nocy obudził mnie taki ból w prawym biodrze albo wyżej chuj wi, że zacząłem wyć. A trust me, jak ja wyje to znaczy że boli w chuj. W końcu przyjechało pogotowie, wzięli mnie na ostry dyżur gdzie okazało się że nic mi nie jest :) Wróciłem do domu o 5 rano, boli nadal, jestem naketonalowany i leże. 

aż mi się przypomniało jak kiedyś zapalenie biodra miałem :D paraliż całkowity

Odnośnik do komentarza
aż mi się przypomniało jak kiedyś zapalenie biodra miałem paraliż całkowity
Mi podczas operacji zahaczyli o jakiś nerw i jak znieczulenie zeszło to myślałem że oszaleje. Panowie lekarze też zbytnio nie mieli pomysłu co zrobić więc mnie uśpili. Obudziłem się na drugi dzień xD
Odnośnik do komentarza

To chyba robią to nagminnie :D Ja miałem biopsję pachwiny, niby nic inwazyjnego, ale też coś spierdolili, jak puściło znieczulenie to napierdalało, najpierw mówili, że tak ma być, puścili na chatę, a potem było jeszcze gorzej i zaczęło też ropieć, dokuśtykałem do najbliższego szpitala, gdzie mnie nie przyjęli na pomoc doraźną, bo leczę się w innym :D

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2018 o 09:54, Hidalgoo napisał:

ja to ogólnie myślałem, żeby jak się sytuacja nie zmieni przez kolejne 2 lata czy coś (w sensie, jak się nagle nie pojawi coś, co mnie będzie tutaj trzymać), to zostać sobie na jakiś czas digital nomadem - czyli mieszkać w różnych miejscach na świecie, w których jest internet i pracować zdalnie (tak jak teraz)

 

chociaz Europa jest trochę bleh. Ameryka Południowa mnie ciekawi.

 

kolega ode mnie z roboty zaczal cos takiego dwa miesiace temu, troche zazdro mi sie wlacza jak patrze ze lezy sobie na Kanarach z laptopkiem i pracuje :D 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Hajd napisał:

Kierowanie się padem przy wyborze konsoli jest dla mnie dziwne, to tak jakby wybierać samochód przez pryzmat koloru dywaników.

Będę trochę fanbojem, ale serio jak się spojrzy na listę gier dostępnych na obie konsole to nie wiem, jak można nie wybrać PS4. Unchartedy, God of war, Horizon, teraz Detroit... A jest tego więcej 

No ale ja gram głównie w NBA 2k, czasem w FIFE jak wbiją znajomi, Wiedźmina kupiłem to ostatni raz grałem w grudniu. Pod moje oczekiwania XO starcza, bo tu widzę przewagę w tym EA Access etc. No i zaznaczyłem później, że tak dla typowego "gracza" PS jest lepszym wyborem. 

Odnośnik do komentarza

Ileż razy w tym sezonie zawiódł czy rozczarował mnie League Pass. Dziś 10:30, kawa już zrobiona i oczywiście mecz na LP nie jest przycięty, na konsoli nawet się włączyć nie da, a na laptopie tradycyjnie przycina przy przewijaniu przerw, rzutów osobistych i innych takich pierdół. W tym momencie przypomniała mi się nitka na E-NBA o Gameframe i od połowy pierwszej kwarty oglądałem w ten sposób i bardzo polecam. Wybrałem opcję godzinną i można obejrzeć każe posiadanie, każdy rzucony rzut osobisty, trochę powtórek ważniejszych akcji, a nie tracimy czasu na powtórki czy przewijanie. Niestety jest to lepsze od LP, bo choćby mecz jest szybciej do obejrzenia, dodatkowo wygodniej i jesienią jeśli strona przetrwa będę miał dylemat czy inwestować w LP, który mnie irytuje i rozczarowuje co jakiś czas.

 

https://www.gameframesports.com

http://www.e-nba.pl/topic/5962-gameframesportscom-30-60-minutowe-mecze/ nitka na e-nba

https://www.reddit.com/r/nbastreams/comments/8g9n6m/condensed_versions_of_nba_games_that_include/?st=jhvt98bf&sh=fcf2f9c6 nitka na reddicie

 

Nie lubię sytuacji, w których nielegal > legal, no ale cóż...

 

@Dudek

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Lucas07 said:

Ileż razy w tym sezonie zawiódł czy rozczarował mnie League Pass. Dziś 10:30, kawa już zrobiona i oczywiście mecz na LP nie jest przycięty, na konsoli nawet się włączyć nie da, a na laptopie tradycyjnie przycina przy przewijaniu przerw, rzutów osobistych i innych takich pierdół. W tym momencie przypomniała mi się nitka na E-NBA o Gameframe i od połowy pierwszej kwarty oglądałem w ten sposób i bardzo polecam. Wybrałem opcję godzinną i można obejrzeć każe posiadanie, każdy rzucony rzut osobisty, trochę powtórek ważniejszych akcji, a nie tracimy czasu na powtórki czy przewijanie. Niestety jest to lepsze od LP, bo choćby mecz jest szybciej do obejrzenia, dodatkowo wygodniej i jesienią jeśli strona przetrwa będę miał dylemat czy inwestować w LP, który mnie irytuje i rozczarowuje co jakiś czas.

 

https://www.gameframesports.com

http://www.e-nba.pl/topic/5962-gameframesportscom-30-60-minutowe-mecze/ nitka na e-nba

https://www.reddit.com/r/nbastreams/comments/8g9n6m/condensed_versions_of_nba_games_that_include/?st=jhvt98bf&sh=fcf2f9c6 nitka na reddicie

 

Nie lubię sytuacji, w których nielegal > legal, no ale cóż...

 

@Dudek

 

Wow :ohmy: dobre to jest.

Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, Lucas07 said:

Czułem się dziwnie po prostu oglądając koszykówkę bez konieczności przewijania. 

 

Ja od jakiegoś czasu oglądając Cavs czuję się dziwnie. Już nie czuję potrzeby hejtowania LeBrona. Po prostu doceniam jego wielkość i zachwycam się tym co wyprawia :) Przyjemne uczucie :) 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, kolek23 napisał:

 

Ja od jakiegoś czasu oglądając Cavs czuję się dziwnie. Już nie czuję potrzeby hejtowania LeBrona. Po prostu doceniam jego wielkość i zachwycam się tym co wyprawia :) Przyjemne uczucie :) 

Mam tak samo. Dzięki GSW, zwłaszcza po decyzji Duranta z hejtera LeBrona zostałem jego fanem i oby grał jak najdłużej. Jak sobie przypomnę niektóre wpisy z lat ubiegłych to mi głupio ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Ja od jakiegoś czasu oglądając Cavs czuję się dziwnie. Już nie czuję potrzeby hejtowania LeBrona. Po prostu doceniam jego wielkość i zachwycam się tym co wyprawia :) Przyjemne uczucie :) 

Identycznie jak Lukas, od czasu jak KD postanowił nabić sobie pierścieni kibicuję LeBronowi :) Ciekawi mnie tylko, że tak mało zawodników tego typu godzi się na takie discounty. Pewnie jakbym był tym koszykarzem to bym miał inny pogląd, ale chyba bym spoko zawsze brał 10 mln dolarów mniej i grał z Lebronem, niż miał maxa obok Westbricka ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...