Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Takie zmiany są straszne. Ja mam nadzieję mam już to za sobą.

1 minutę temu, dziki_ryj_ napisał:

Ja na zwolnieniu po naderwaniu przyczepy łydki ale nie o tym:)od ps one nie grałem w inne gry niż FM, pożyczylem od znajomego PS4 uncharted 4 co to jest za gra, zostawiłem sobie na jutro finałowy rozdział,polecacie coś w podobnym klimacie?czy może warto last of us czy bardziej farcry 4?

Najbliżej jest obu Tomb Riderom po reboocie. No i remasterom 1-3 Uncharted ;) 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, schizzm napisał:

Far Cry to bardziej 3 (Vaas :wub: )

 

Chociaż czwórka też nie była zła, szczególnie jeśli nie grałeś w 3. Ale to gra, która mnie najbardziej oszukała że wszystkich gier i tego twórcom nie wybaczę :P

Został tydzień zwolnienia , więc sprawdzę wcześniejsze uncharted i jak zdążę to far cry

26 minut temu, me_who napisał:

Takie zmiany są straszne. Ja mam nadzieję mam już to za sobą.

Najbliżej jest obu Tomb Riderom po reboocie. No i remasterom 1-3 Uncharted ;) 

Tak z ciekawości nie poniszczyles pada?:)momentami już miałem dać sobie spokój, nie które rozkminki i łażenie w kółko masakra, pomijam że trochę trwało za nim ogarnąłem strzelanie

Odnośnik do komentarza

Wrocilem wlasnie z tastingu ginow, 10 roznych ginow i 10 tonikow, niektore naprawde ciekawie smakowaly, ale najbardziej zaskoczyla mnie roznorodnosc tonikow :O Bardzo kulturalnie sie najebalem, polecam ten styl wakacjowania. W ogole to super pomysl - ten tasting zorganizowal wlasciciel monopolowego w miescie, oczywiscie wszystkie giny i toniki mozna u niego kupic i kazdy uczestnik dostal znizke na zakupy w jego sklepie, szanuje takie podejscie do biznesu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...