Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, obiad zjedzony, jeszcze mały browarek w domu i można wybiera się na 1. Dzień festiwalu. Plan jest taki:

Yonaka

The Art ensemble of chicago / Warpaint

Za! 

The war on Drugs <3

Anna von Hauswolff

Nick Cave and the Bad Seeds <3

Zael & Ardor (polecam obczaić :)) <3

Nils Frahm / Four tet

Here lies Man <3

Carpenter Brut na plaży przy wschodzie słońca <3<3<3

Na szósta rano powinienem być w domu ;)

 

Z ciężkim sercem odpuszczam Nightcrawlera (za wcześnie zaczyna), Vincenta Staplesa (ten sam czas co Cave i Zael), Oso Leone (też w tym samym czasie co Cave) i The Chvrches (ten sam czas co Zael, niby widziałem ich 5 lat temu jako support Depeche Mode, ale ciekaw jestem jak się rozwinęli. Jakby nie patrzeć dostali główna scenę, to duży sukces) 

 

Z dużych i znanych rzeczy kładę lache na Bjork i Fever Ray. Po ponownych odsłuchach w ogóle mi już nie robią, a Bjork o dziwo wręcz irytuje :-k

 

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

Dobra, obiad zjedzony, jeszcze mały browarek w domu i można wybiera się na 1. Dzień festiwalu. Plan jest taki:

Yonaka

The Art ensemble of chicago / Warpaint

Za! 

The war on Drugs <3

Anna von Hauswolff

Nick Cave and the Bad Seeds <3

Zael & Ardor (polecam obczaić :)) <3

Nils Frahm / Four tet

Here lies Man <3

Carpenter Brut na plaży przy wschodzie słońca <3<3<3

Na szósta rano powinienem być w domu ;)

 

Z ciężkim sercem odpuszczam Nightcrawlera (za wcześnie zaczyna), Vincenta Staplesa (ten sam czas co Cave i Zael), Oso Leone (też w tym samym czasie co Cave) i The Chvrches (ten sam czas co Zael, niby widziałem ich 5 lat temu jako support Depeche Mode, ale ciekaw jestem jak się rozwinęli. Jakby nie patrzeć dostali główna scenę, to duży sukces) 

 

Z dużych i znanych rzeczy kładę lache na Bjork i Fever Ray. Po ponownych odsłuchach w ogóle mi już nie robią, a Bjork o dziwo wręcz irytuje :-k

 

 

 

Ja bym Vince'a nie odpuscil, chociaz ktorys raz juz jest na Primaverze. Z Bjork mam dokladnie to samo, kiedys sie jaralem plytami Post i Homogenic, teraz mnie irytuje. Chociaz na sam performance bym sie pewnie przeszedl. Nie wiedzialem tez, ze Art Ensemble of Chicago dalej koncertuje.

 

Tak czy siak zazdroszcze, moze nawet bym sie wybral w przyszlym roku, jak juz bede pracowal :-k

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

Obitcoin, Skrill, Przelew bankowy jeszcze.

 

Chcesz coś ode mnie kupić? ;)

https://bazar.lowcygier.pl/user/jmk233

 

Nie ;). Ale widzę, że niektórzy mają bardzo tanio Death Road to Canada :) 

 

@kuab z całą miłością do Vince'a, ale jednak koncertowo Cave >>>>> Vince. No i Staplesa widziałem po debiucie, więc jakieś usprawiedliwienie na jego odpuszczenie jest ;) 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Brudinho napisał:

 

Drożyzna! ;)

 

Panie, kupujesz pan czy nie? Jak nie to idź pan, bo stragan zasłaniasz!

 

23 minuty temu, schizzm napisał:

Nie ;). Ale widzę, że niektórzy mają bardzo tanio Death Road to Canada :) 

 

@kuab z całą miłością do Vince'a, ale jednak koncertowo Cave >>>>> Vince. No i Staplesa widziałem po debiucie, więc jakieś usprawiedliwienie na jego odpuszczenie jest ;) 

 

Łeee ;)

 

7 minut temu, Man_iac napisał:

Ale za AC to sobie liczysz nieźle, biorąc pod uwagę, że był w CD Action i to już przynajmniej ze 2 lata temu :P

 

Faktycznie, ale wystawiałem też 2 miechy temu ;) Zawsze sprawdzam cenę rynkową i zmniejszam trochę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Dobra, obiad zjedzony, jeszcze mały browarek w domu i można wybiera się na 1. Dzień festiwalu. Plan jest taki:

Yonaka

The Art ensemble of chicago / Warpaint

Za! 

The war on Drugs <3

Anna von Hauswolff

Nick Cave and the Bad Seeds <3

Zael & Ardor (polecam obczaić :)) <3

Nils Frahm / Four tet

Here lies Man <3

Carpenter Brut na plaży przy wschodzie słońca <3<3<3

Na szósta rano powinienem być w domu ;)

 

Z ciężkim sercem odpuszczam Nightcrawlera (za wcześnie zaczyna), Vincenta Staplesa (ten sam czas co Cave i Zael), Oso Leone (też w tym samym czasie co Cave) i The Chvrches (ten sam czas co Zael, niby widziałem ich 5 lat temu jako support Depeche Mode, ale ciekaw jestem jak się rozwinęli. Jakby nie patrzeć dostali główna scenę, to duży sukces) 

 

Z dużych i znanych rzeczy kładę lache na Bjork i Fever Ray. Po ponownych odsłuchach w ogóle mi już nie robią, a Bjork o dziwo wręcz irytuje :-k

 

 

 

 

Wyjdę z coming outem że prawie nic nie znam, ale Nick.... zazdroszczę, choć pewnie z moich ulubionych plyt (murder ballads i never shall we part) pewnie będzie niewiele :)

Odnośnik do komentarza

Panowie pakerzy, polecacie białko jakieś konkretnej firmy? Pytam, ponieważ zazwyczaj jako król cebuli biorę Ostrovit i moim zdaniem jest Ok, zalewam ciepłym mlekiem więc się rozpuszcza nieźle. Pytam, gdyż nie wiem czy to ja jestem tak mało wymagający, czy to Pan ze sklepu mnie bajeruje. Ilekroć idę do sklepu z odżywkami (kilka różnych) to zawsze słyszę coś w stylu: nie chce pan czegoś lepszego i poleca jakieś originy albo olimpy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wojt3k napisał:

Panowie pakerzy, polecacie białko jakieś konkretnej firmy? Pytam, ponieważ zazwyczaj jako król cebuli biorę Ostrovit i moim zdaniem jest Ok, zalewam ciepłym mlekiem więc się rozpuszcza nieźle. Pytam, gdyż nie wiem czy to ja jestem tak mało wymagający, czy to Pan ze sklepu mnie bajeruje. Ilekroć idę do sklepu z odżywkami (kilka różnych) to zawsze słyszę coś w stylu: nie chce pan czegoś lepszego i poleca jakieś originy albo olimpy.

 

A na co Ci to?

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...