Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, schizzm napisał:

Przecież są najgorsze z całej serii niby :-k

 

Już w Lizbonie, mam najlepszy widok w mieście :D (miałem perturbacje z lokum i w ostatniej chwili trafiłem na przeciwko katedry se). Mieszkanie ma chyba z 200m2 :-k

 

O! Jak to nie problem, to podrzuć info o noclegu ;) w ogóle chętnie wysłuchałbym informacji w stylu: co, gdzie, jak, bo już mam kupione bilety do Lizbony, ale nic poza tym ;) więc muszę się zorientować, gdzie jest prawdziwe centrum, gdzie warto wziąć nocleg itp.. Będę zobowiązany :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Ingenting napisał:

Ale mnie wciągnęły Ogrody Księżyca, faktycznie są tak dobre jak wszędzie piszą. Już dawno nie miałem tak, że siedziałem cały dzień i czekałem kiedy będę mógł wrócić do książki.
Gorzej, że jak w weekend myłem samochód, to zrobił mi się Odprysk Księżyca tuż nad przednią szybą. :-(

Ja muszę w końcu wdrożyć plan - minimum rozdział dziennie. Kiedyś doszedłem bodajże do Myta Ogarów, aaaaaale pewności nie mam, a teraz czytając od nowa przerabiam właśnie Dom Łańcuchów.

Odnośnik do komentarza
Ja muszę w końcu wdrożyć plan - minimum rozdział dziennie. Kiedyś doszedłem bodajże do Myta Ogarów, aaaaaale pewności nie mam, a teraz czytając od nowa przerabiam właśnie Dom Łańcuchów.
Mi właśnie bardzo odpowiada struktura, bo każdy rozdział jest jeszcze podzielony na różne narracje, więc praktycznie w każdej chwili mogę przerwać czytanie, a potem wrócić bez zastanawiania się gdzie skończyłem i co tam się ostatnio działo.
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Ingenting napisał:

Ale mnie wciągnęły Ogrody Księżyca, faktycznie są tak dobre jak wszędzie piszą. Już dawno nie miałem tak, że siedziałem cały dzień i czekałem kiedy będę mógł wrócić do książki.
Gorzej, że jak w weekend myłem samochód, to zrobił mi się Odprysk Księżyca tuż nad przednią szybą. :-(

 

Dodam, że Ogrody są ZDECYDOWANIE najsłabsze w cyklu :lol: wszystko co najlepsze przed Tobą :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kolek23 napisał:

 

I po pięciu latach do żony "żartowaaaałeeeem" :D 

 

A tak serio to chyba kościół idzie z duchem (;)) czasów, bo teraz tyle pytań w protokole, żeby w razie czego mogli unieważnić małżeństwo - bo rozwodów niby nie ma w kościele.

Pytano mnie np. czy przyszli teściowie nic mi nie oferowali w zamian za ślub :D

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...