Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze wszedłem w spór z trenerem kadry Włoch, bo powiedział, że Dimarco musi zamienić klub na większy, żeby go powołał (btw, gol i 2 asysty w meczu z United). Powiedziałem mu dwukrotnie, że jest lamusem i się obraził. Giuseppe Zappella, what a wanker.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

no i w sumie może bym sobie zagrał w jakiejś 5 lidze w Anglii, tylko jakąś upadłą legendą, czy coś :-k muszę przykukać co tam ciekawego jest

 

Ogólnie Nottm Forrest weszło by nieźle, ale Championship to trochę za wysoko

Odnośnik do komentarza

Lazio po 23 kolejkach nadal na 4. miejscu (3 punkty straty do trzeciego Milanu). Zadowalający wynik, ale jak nie awansuję do Ligi Mistrzów to dwóch typów będzie chciało odejść. Do tej pory nie zachwycaliśmy stylem, więc zmieniłem z elastycznego na płynny i od razu przekonujące 3:0 na wyjeździe z Palermo.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Pulek napisał:

no i w sumie może bym sobie zagrał w jakiejś 5 lidze w Anglii, tylko jakąś upadłą legendą, czy coś :-k muszę przykukać co tam ciekawego jest

 

Ogólnie Nottm Forrest weszło by nieźle, ale Championship to trochę za wysoko

Coventry w League Two.

 

Stadion ponad 30k, bardzo zasłużony klub, no i fajnie derby z Birmingham, Aston Villą, Wolves i WBA.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...