Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy transfer do klubu to... zatrudnienie na asystenta Dereka Fazackerleya! Ten facet to Legenda Blackburn - rozegrał w klubie 671 spotkań, co jest dotychczasowym rekordem. 65 latek był w sztabie trenerskim Rovers w sezonie 1994/1995, kiedy to The Riversiders zdobywali Mistrzostwo Anglii.

 

Więc... Derek, witamy na pokładzie. Pomóż nam zbudować potęgę tego klubu na nowo!

Odnośnik do komentarza

spróbujemy wśród tych rzeźników z L1 grać piłką, ale na wszelki wypadek przygotowałem też drugą taktykę :) 

 

zawsze, ale to zawsze marzyła mi się gra z podwieszonym napastnikiem (takim trochę hmm, Alexisem Sanchezem), no i spróbujemy tego w Blackburn :-k

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, ajerkoniak napisał:

Jak tak forumek na wyspy uderzył to by idealnie siadło z moim przymierzaniem się do powrotu do FMa i zagraniem Spursami :-k

Grałeś w FM 18 na MBA? Bo jeśli chodzi w miarę, nawet na 2-3 ligach, to chyba kupię

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Hajd said:

Grałeś w FM 18 na MBA? Bo jeśli chodzi w miarę, nawet na 2-3 ligach, to chyba kupię

 

Grałem w 16 na moim early 2014 i chodziło ładnie nawet na 10 ligach. Wkurzało mnie tylko, że wiatrak się włączał przy meczu w 3D. Przez to zacząłem grać na służbowym lapku :P

Odnośnik do komentarza

@schizzm co do wrestlingu to wstyd się przyznać, ale nadal rzucę okiem;) Na swoją obronę podam, że aktualnie oglądam tylko gale wielkiej czwórki, czyli Royal Rumble, Wrestlemanie, Summerslam i Survivor Series. Czasem PPV rozwojówki czyli NXT. Kiedyś oglądałem wszystko jak leciało, ale narobiło się tego bardzo dużo, a z drugiej strony jakoś te nowe gwiazdy nie przyciągają jak Undertaker, Rock, Stone Cold, HHH czy Shawn Michaels 

Odnośnik do komentarza

Po zwycięstwie 4:0 nad Sassuolo zrównujemy się punktami z Napoli i awansujemy na 3. miejsce (bezpośredni pojedynek 3:0 dla nas). Biglia to jest kocur, załadował dwie bramy z dystansu, a mamy też już jego następcę, 20-letniego Alessandro Murgię. Młody wszedł za Biglię w drugiej połowie i dołożył bramkę z rzutu wolnego.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...