Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry się z Państwem z Ewood Park!

 

Blackburn Rovers to 3 krotny Mistrz Anglii, który dopiero co spadł z Championship do League One. Cel jest prosty - awansować, i zrobić podwaliny pod przyszły sezon. Na pewno będą grali wychowankowie, bo obiekty i szkółka są fantastyczne, a i w drużynie młodzieżowej są ciekawi chłopacy. Może będzie tam jakiś Szira?

 

Czas wprowadzić trochę kolorów do tego smutnego miasta. Na początek zaczniemy od ściągnięcia kibiców na stadion. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Lucas07 said:

W sume może ta Anglia nie taka głupia :-k 

 

Anglia jest zajebista, ale wkurza mnie end-game. Gdy po x sezonów dostaniesz się do Premier League jest bardzo limitowana ilość zawodników, którzy zapewniają wystarczającą jakość, żeby rywalizować w czubie ligi :) Ciężko się do nich dobrać, nawet jak masz stadion i sponsoring na odpowiednim poziomie :) W 2017 po awansie byłem odpowiednio 13, 7, 2, 2, 2 i potem się poddałem :D

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Pulek napisał:

Dzień dobry się z Państwem z Ewood Park!

 

Blackburn Rovers to 3 krotny Mistrz Anglii, który dopiero co spadł z Championship do League One. Cel jest prosty - awansować, i zrobić podwaliny pod przyszły sezon. Na pewno będą grali wychowankowie, bo obiekty i szkółka są fantastyczne, a i w drużynie młodzieżowej są ciekawi chłopacy. Może będzie tam jakiś Szira?

 

Czas wprowadzić trochę kolorów do tego smutnego miasta. Na początek zaczniemy od ściągnięcia kibiców na stadion. 

Szira nie jest wychowankiem Blackburn jakby co :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...