Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, me_who napisał:

Kluivert ulubiony napastink, ale bramka to jest ta Rivaldo. Na zawsze w moim serduszku. 

bez odpalenia linka wiedziałem, która to będzie ;) 

2 godziny temu, Hajd napisał:

Grałeś w FM 18 na MBA? Bo jeśli chodzi w miarę, nawet na 2-3 ligach, to chyba kupię

Ja gram, jest spoko. Faktycznie wiatrak huczy mocno przy meczu 3D, ale da się żyć. Można spróbować grać tylko na 2D.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Meler napisał:

Jestem pewny, że Jahu czy Keith to są trollkonta najinteligentniejszych bywalców tego forum. NA BANK nie istnieją w realu. 

ja i inteligencja xD Nawet jak miałbym być czyims tk, to raczej nikogo inteligentnego

@Reaperzawsze mogłem podesłać kogoś na zlot i kilka spotkań sceny poznańskiej 

Odnośnik do komentarza

Jak powiedzialem, tak zrobiłem.

 

Młody menadżer Michael Hyde objął drużynę Queens Park Rangers. Cel na pierwszy sezon to bezpieczne miejsce w środku tabeli. Póki co muszę się odnaleźć, bo poprzedni FM w jakiego grałem to 12 xD

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Skończyłem sezon w Lazio, całkiem zadowalające wyniki (przynajmniej dla mnie). Nie udało się utrzymać 3. miejsca w lidze, które dawałoby LM. Z tego powodu najprawdopodobniej latem odejdą: Keita Baldé i Ciro Immobile. Tego drugiego mi nie szkoda, bo grał bardzo nierówno. W Pucharze Włoch przegrany finał z Juve, ale było bardzo blisko.

 

Tabela ligowa

Puchar

Statystyki zawodników cz. 1

Statystyki zawodników cz. 2

 

Szykuje się mała rewolucja w składzie, bo kilku kluczowych zawodników ma już swoje lata, a inni z kolei chcą przejść do większych klubów. A pieniędzy na wzmocnienia brak...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, lad napisał:

Jak tam Ryan Ledson? Coś z niego wyrosło?

On grał w Oxfordzie United, to za wysokie progi jak na mnie ;)

Ledson do sezonu 2021/22 grał >40 meczów, z czego ponad połowę w pierwszym składzie, ale szału brak. W 2022/23 rozegrał już 23 mecze i skończyło się na odejściem na free transfer,  od dwóch miesięcy szuka klubu. Przy czym Oxford od paru lat gra w Championship, więc nie zawiódł tak zupełnie, skoro parę lat sobie tam radził.

  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...