Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

@Mahdi jak Ty to robisz, że wszystko Ci się udaje??? Wygrana w RM ,a teraz udział w MŚ. Jesteś chyba jak to mówią w czepku urodzony i może jeszcze wygrasz te wszystkie nagrody? Dużo kasy do wzięcia i jeszcze możesz poznać Javiera Zanettiego i resztę. Bajka. Ja Ci życzę powodzenia, jak i dwóm innym Polakom.

no właśnie, jak???

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, szramek napisał:

Nie ma to jak zachęcająca recenzja xD

 

Mnie bardziej rozbawil ten fragment: 

 

"W sumie spokojnie moglaby byc jedbym z odcinkow Black Mirror i nie odstawala by poziomem" 

 

biorąc pod uwagę,  jak bardzo nierównym serialem jest Black Mirror, który ma ledwie kilka wystrzalow, to rekomendacja żadna ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Proces rekrutacji był, nazwijmy to, dwutorowy. Najpierw sprawdzano liczbę rozegranych godzin w steamie i procent odblokowanych osiągnięć w kilku ostatnich edycjach gry, a potem trzeba było zrobić coś jeszcze: przygotować video-prezentację z konkretnymi, sprawdzalnymi informacjami. Śmiem przypuszczać, że w przypadku moim i Dobiego przeważył sukces w Rozgrywce Mistrzów, gdyż obydwaj o tym wspominaliśmy.
 

:-k

Odnośnik do komentarza

Ten cały MFM i kult Mahdiego to dla mnie ciekawy fenomen. :-k 

 

Z jednej strony jak łatwo można zastraszać ludzi nawet w dzisiejszych czasach, eliminować w zarodku wszystkie krytyczne/wyraziste postawy (nie tylko trolli, rozsądną krytykę też), a promować bylejakość i klakierstwo. Taki totalitaryzm w środowisku mikro.

 

Z drugiej strony jak może komuś sprawiać przyjemność posiadanie grona nieszczerych popleczników, w sensie nie nieszczerych, że naprawdę myślą inaczej, tylko takich którzy chwalą nie za faktyczne zasługi, tylko dlatego że tak trzeba. :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...