Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2018 o 20:08, Keith Flint napisał:

@Vami, @ajerkoniak wy się lepiej znacie na modach, kraftach etc.

Dzisiaj mnie naszła taka rozkmina przy jedzeniu kielby. Smak musztardy to taka złożona kompozycja, kilka rodzajów gorczycy, dodatki etc. A jakoś nie słychać o musztardzie kraftowej. Istniej coś takiego? 

Możesz sobie zrobić: https://filozofiasmaku.blogspot.com/2012/11/domowa-musztarda.html

Odnośnik do komentarza

Dzięki ci, CMF za zwrócenie uwagi na The Wire. Skończyłem pierwszy sezon i... no nie ma się do czego przyczepić. Mignął mi kiedyś ze dwa razy na horyzoncie, ale tytuł "Prawo ulicy” skutecznie mnie zniechęcał. Nie wiem, czy to najlepszy serial jaki widziałem, ale z pewnością jeden z absolutnej czołówki. Tylko dwukrotnie serial kryminalny mnie tak pochłonął: Crime Story i stareńka włoska Ośmiornica (wszystkie zresztą mają coś wspólnego: rzucenie kryminalnego wątku na dużo większe tło). Nie wiem w sumie, pomco następne sezony, bo słodko-gorzkie zakończenie pierwszego byłoby idealnym zwieńczeniem tego opus magnum, ale cóż, skoro już nakręcili, obejrzę :)

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...