Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w kulkach lubię to, że minimalizują niezgrabności 3d, no i można sobie trochę wyobrazić z realnych sytuacji meczowych. To tak jak z grami Telltale, po chuj ładować się w fotorealizm, który i tak zestarzeje się po 3 latach, skoro można przyjąć inną stylistykę, która się nie starzeje. :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To nie jest skandal. W FIFA manager było o wiele lepiej i czemu się nie przyjęło? Bo ciężko jest odwzorować zachowanie AI w taki sposób w jaki ustawimy wcześniej (lub inne AI) z rozwiniętą grafiką.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Counter napisał:

Nie gram w FMa, a jak już to na kulkach. To jest trochę skandal, że mamy 2018 rok a silnik 3d wygląda jak w gierkach na telefon...8 lat temu. Wiem, jest lepiej itd, ale no kurde mogliby się postarać bardziej. 

Dokładnie, ja grałem w 3D tylko w FM 2009, czyli pierwsza edycja z trybem 3D, i zdaje się że aktualne FMy wyglądają tak samo :D

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kinas napisał:

od kiedy w FM jest AI panie informatyku?

 

A myślisz, że ktoś zapisał wszystkie możliwe zachowania (komputera_ w trakcie meczu zależne od sytuacji czy jednak wymyślili coś lepszego? :>

 

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak mamy trochę inne spojrzenie.

 

Według mnie tam nie ma rozpisanych wszystkich schematów. Do programisty to mi jeszcze daleeeeko, ale nauczyłem się już, że to bez sensu np. powtarzanie x razy query pod sobą i lepiej było napisać funkcję z pętla. O coś takiego mi chodzi.

2 minuty temu, Kinas napisał:

no to czy po 30 sezonach "komputer" uczy się na doświadczeniach i inaczej się zachowuje w trakcie meczu? nie, dalej robi to samo zgodnie zapisanymi schematami, "różność" zawdzięczamy głównie RNG, to nie jest AI

 

Straciłeś gola --> szarża. Nie to nie jest na sztywno, bo nie zawsze komputer tak robi, ma dużo zmiennych, zmiany, kartki, siła drużyny, minuta itp. Jestem przekonany, że nikt wszystkich schematów nie rozpisywał.

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...