Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, schizzm napisał:

Dobry :)

 

Jednak mogłem jechać metrem. Okazało się, że lotniskowy autobus, który normalnie jeździ średnio 35 minut, po 5 rano robi trasę w 15 ;)

Ale dzięki temu jesteś pięć minut wcześniej

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Sensei napisał:

E tam, podczas jakichś wyprzedaży to warto polować na jakieś uber przeceny.

 

No i ja lubię mieć jedną bibliotekę gry a nie Origin, Uplay, Gog :/

No ale to było do przewidzenia, że na fali popularności Steama, każdy chciał coś z tego tortu urwać dla siebie, niestety...

Odnośnik do komentarza

Ale mnie wciągnęły Ogrody Księżyca, faktycznie są tak dobre jak wszędzie piszą. Już dawno nie miałem tak, że siedziałem cały dzień i czekałem kiedy będę mógł wrócić do książki.
Gorzej, że jak w weekend myłem samochód, to zrobił mi się Odprysk Księżyca tuż nad przednią szybą. :-(

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Teraz, Ingenting napisał:

Ale mnie wciągnęły Ogrody Księżyca, faktycznie są tak dobre jak wszędzie piszą. Już dawno nie miałem tak, że siedziałem cały dzień i czekałem kiedy będę mógł wrócić do książki.

 

Mi ostatnio jedynie kryminały wchodzą :/ Po śmierci Le Guinn sobie obiecałem, że coś jej nadrobię, to zacząłem czytać, ale dałem radę Lewej Ręce Ciemności ledwie do 1/3 i poległem.

 

Ale jak mówisz, że takie dobre, to może coś z fantastyki łyknę, powrócę do źródeł :keke: Inna sprawa, że słynny Glenn Cook też mi mocno nie podszedł :-k 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ingenting napisał:

Ale mnie wciągnęły Ogrody Księżyca, faktycznie są tak dobre jak wszędzie piszą. Już dawno nie miałem tak, że siedziałem cały dzień i czekałem kiedy będę mógł wrócić do książki.
Gorzej, że jak w weekend myłem samochód, to zrobił mi się Odprysk Księżyca tuż nad przednią szybą. :-(

Przecież są najgorsze z całej serii niby :-k

 

Już w Lizbonie, mam najlepszy widok w mieście :D (miałem perturbacje z lokum i w ostatniej chwili trafiłem na przeciwko katedry se). Mieszkanie ma chyba z 200m2 :-k

 

 

Odnośnik do komentarza
 

Mi ostatnio jedynie kryminały wchodzą  Po śmierci Le Guinn sobie obiecałem, że coś jej nadrobię, to zacząłem czytać, ale dałem radę Lewej Ręce Ciemności ledwie do 1/3 i poległem.

 

Ale jak mówisz, że takie dobre, to może coś z fantastyki łyknę, powrócę do źródeł :keke: Inna sprawa, że słynny Glenn Cook też mi mocno nie podszedł :-k 

No ja też planowałem coś od niej (czyli Ziemiomorze najpewniej). Ostatnio czytałem jakieś polityczno-społeczne rzeczy, więc fantastyka mi dobrze zrobi dla odprężenia.

 

[mention=6320]schizzm[/mention], racja, miałem na myśli bardziej całą Malazańską, więc tym bardziej się jaram że dalej będzie jeszcze lepiej

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...