Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Reaper napisał:

Co jeszcze, dziwki do pokoju? ;)

 

Różnie. W hotelach Accoru przenosili mnie może z 2 razy. Raz miałem rezerwacje na 3 dni, raz na 4. Po jednym dniu wracałem do hotelu, w którym miałem być od samego początku i: upgrade ze standardu do apartamentu, śniadanie free (jak jest możliwość to zawsze biorę bez, bo wolę iść na miasto), voucher na drinki + voucher na kolację, do tego oczywiście taxi i na koniec taxi na lotnisko. :)

 

I to wszystko bez żadnego jęczenia i cebulowania/januszowania przy recepcji.

Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Reaper said:

Co jeszcze, dziwki do pokoju? ;)

 

Znajomy Niemiec opowiadał kiedyś, że w Rumunii w hotelu spytali go czy chce "regular breakfast", czy "big breakfast". Poprosił o "big", co wiązało się z wizytą chętnej i zgrabnej pani, z tacą śniadania w dodatku :D

 

Autentyczności historii potwierdzić nie mogę, adresu hotelu nie podał :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, beeres napisał:

 

Różnie. W hotelach Accoru przenosili mnie może z 2 razy. Raz miałem rezerwacje na 3 dni, raz na 4. Po jednym dniu wracałem do hotelu, w którym miałem być od samego początku i: upgrade ze standardu do apartamentu, śniadanie free (jak jest możliwość to zawsze biorę bez, bo wolę iść na miasto), voucher na drinki + voucher na kolację, do tego oczywiście taxi i na koniec taxi na lotnisko. :)

 

I to wszystko bez żadnego jęczenia i cebulowania/januszowania przy recepcji.

Spoko, tylko ja miałem jakiś standard jeden pokój na jedną noc ze śniadaniem, a właściwie to na kilka godzin, bo checkin był po 23, a checkout o 8.30 ;) No dobra, mogli mi zapłacić za to piwko w hotelu, ale nic więcej nie byłbym w stanie nawet wypić ;)

 

Dobra, już po rozmowach. Poszły dużo lepiej niż przypuszczałem IMHO, chociaż dwa wywiady o nazwie "culture" , w których chodziło o to jak zachowuję się w różnych sytuacjach,  z różnymi osobami były idiotyczne, bo laski powtarzały po sobie pytania :roll: A ten drugi był jeszcze po lunchu, którego nie byłem w stanie przejeść i tylko w przerwach między gadaniem non stop piłem kawę, żeby nie paść na ostatniej rozmowie ;) Ciekawe co zaproponują i czy będę miał faktycznie na czym rozmyślać :-k 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Reaper said:

Spoko, tylko ja miałem jakiś standard jeden pokój na jedną noc ze śniadaniem, a właściwie to na kilka godzin, bo checkin był po 23, a checkout o 8.30 ;) No dobra, mogli mi zapłacić za to piwko w hotelu, ale nic więcej nie byłbym w stanie nawet wypić ;)

 

Dobra, już po rozmowach. Poszły dużo lepiej niż przypuszczałem IMHO, chociaż dwa wywiady o nazwie "culture" , w których chodziło o to jak zachowuję się w różnych sytuacjach,  z różnymi osobami były idiotyczne, bo laski powtarzały po sobie pytania :roll: A ten drugi był jeszcze po lunchu, którego nie byłem w stanie przejeść i tylko w przerwach między gadaniem non stop piłem kawę, żeby nie paść na ostatniej rozmowie ;) Ciekawe co zaproponują i czy będę miał faktycznie na czym rozmyślać :-k 

 

:good:

 

Akurat w mojej branży firmy z UK płacą bardzo niezachęcająco. OFC dużo więcej niż na Litwie, ale biorąc pod uwagę koszt życia czy zakupu domu/mieszkania to się wybitnie nie opłaca. Trzeba mieć kobietę, która dołoży drugie tyle do budżetu, żeby się opłacało przeprowadzać.

 

Albo zabierdzielać okrągły rok w delegacjach, jak jeden z moich kumpli z firmy :D

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Fenomen napisał:

moze i widac, ale mi przeszkadza ten pseudoizometryczny rzut, ktory troche zaklamuje plaszczyzne boiska, a poza tym w 3d masz widoczny tylko fragment boiska, co czasem jest niewystarczajace, zwlaszcza przy dlugich przerzutach, gdy kamera szybko sie przesuwa i trudniej ogarnac ruchy formacji - mi wygodniej patrzy mi sie na boisko w 2d, gdzie jest widoczna cala plyta boiska i nie ma ruchow kamery

 

Yyy no co jak co, ale jest klasyczna kamera od góry gdzie dokładnie widać prawie całe boisko i widok jest bardzo wygodny na formacje :>

Odnośnik do komentarza

Forume, mam zagwozdkę. Znalazłem przy użyciu Ady (pozdro szejset @verlee ) zaskakująco dobrą ofertę, był tam podany e-mail kontaktowy. Napisałem więc z pytaniem, kiedy można obejrzeć. Dostałem taką odpowiedź:

Cytat
Hello,
 
Please email me only in English because I was born and raise in UK, I DON'T speak Polish.
 
My name is A. B. (tu było prawdziwe imię i nazwisko) and I just got an e-mail regarding your interest in my apartment located in ul. XXX
 
I am looking for someone to rent my flat inherited from my grand-mother. I am the single owner, the apartment is fully paid and there is no legal problem. The apartment is unoccupied since I no longer live there.
I want to rent my apartment to some nice and responsible persons, so I would like to know more details about yourself : How old are you, if you are married, if you have a pet, if you have a car, occupation, for how long you want to rent my apartment etc..
 
In addition to the rest, here is some information about myself and about the apartment, so we get to know a little more:
 
The apartment is exactly like in the pictures, very clean and equipped with everything you need, has been recently renovated.
The rent per month is X PLN with All Utilities Included (water, electricity, internet, cable ).
 
About me, I am 47 years old and I am a researcher in pharmaceutical products, currently living in London, my home town. I'm in London, United Kingdom but I already though at a solution so you can get the keys and visit the apartment to make an impression.
 
Here are more pictures:  (imgur link)
 
 
 
Thank you,
A. B.

I tak się zastanawiam:

1. czy to jest scam?

2. Jak sprawdzić, czy to scam?

3. Jeśli to scam, to co mają na celu? Wyłudzenie ode mnie jakichś osobistych informacji?

 

Babeczkę googlowałem, szukałem na linkedinie i fejsie, ale nikogo pasującego do lokalizacji i wieku nie znalazłem.

 

czekam na porady mądrych kolegów

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Hidalgoo said:

Forume, mam zagwozdkę. Znalazłem przy użyciu Ady (pozdro szejset @verlee ) zaskakująco dobrą ofertę, był tam podany e-mail kontaktowy. Napisałem więc z pytaniem, kiedy można obejrzeć. Dostałem taką odpowiedź:

I tak się zastanawiam:

1. czy to jest scam?

2. Jak sprawdzić, czy to scam?

3. Jeśli to scam, to co mają na celu? Wyłudzenie ode mnie jakichś osobistych informacji?

 

Babeczkę googlowałem, szukałem na linkedinie i fejsie, ale nikogo pasującego do lokalizacji i wieku nie znalazłem.

 

1. Patrząc na składnię angielską nie pasuje mi to "born and raise in UK".

3. Możliwe. Może też być tak, że dokładny cel poznałbyś w trakcie dalszej korespondencji. Jakieś wyłudzenie "kaucji" czy cuś.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, kolek23 napisał:

 

1. Patrząc na składnię angielską nie pasuje mi to "born and raise in UK".

3. Możliwe. Może też być tak, że dokładny cel poznałbyś w trakcie dalszej korespondencji. Jakieś wyłudzenie "kaucji" czy cuś.

1. Byś się zdziwił, pewnie jakiś Hindus z drugiej generacji czy coś.

 

Mnie nie pasuje fragment "since I no longer live there" w sensie odziedziczył mieszkanie po babci w Polsce i już tam nie mieszka, a urodził się i wychował w Londynie? Bez sensu.

 

Ten fragment " I already though at a solution so you can get the keys and visit the apartment to make an impression." też jest dziwny, chyba że autokorekta i tam miało być "working" zamiast "though".

 

A mogą chcieć wyłudzić kaucję albo dane.

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kuab napisał:

Ten fragment " I already though at a solution so you can get the keys and visit the apartment to make an impression." też jest dziwny, chyba że autokorekta i tam miało być "working" zamiast "though".

 

też na to zwróciłem uwagę. No i jak otworzyłem tego maila przez przeglądarkę, bo chciałem zobaczyć google'owy profil (jak nadawca był adres z gmaila), to mi pokazało, że mail wysłany przez zoho.eu :keke: ale odpisałem, nie podając prawie żadnych informacji. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, szramek napisał:

Co to znaczy? Że zespoly z tej samej federacji nie grają razem?

 

Chętny ktoś na PUBGa?

Że będzie można grać w więcej niż jednym klubie w jednym sezonie pucharów, czyli np. przypadki jak Coutinho czy Aubameyang będą mogły grać dla nowych klubów. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...