Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, kolek23 napisał:

 

:)

 

A właśnie - przerzucanie kasy z kredytówki na Revoluta jest darmowe?

Na 99% tak, bo to działa normalnie jakbyś płacił tą kartą, a nie jak przelew. Ale daję sobie ten 1% wątpliwości, bo nie mam wglądu do wyciągu z kredytówki ;) 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Reaper napisał:

Polecam tematy do rozmowy:

  • angielska kariera w FM (posty o niemieckich klubach będą kasowane)

Czuję się takim buntownikiem :)

Coś w HSV mają szczęście do generowania młodych napastników. Arp zaczyna wymiatać, a tutaj rośnie następca. Szkoda tylko, że ze względu na wiek nie może grać ani w pucharach, ani w lidze. Wygenerował się 2018 roku eFeMowego i od razu w letnim okienku próbował podkupić go Bayern. Legia też próbowała, ale na razie jeszczerzucają oferty rzędu 2 miliony ojro.

D5EB84B4E96EBECDCED1C469C2A3B45C3D1D6251

Odnośnik do komentarza

A ja dziesięć dni temu kupowałem bilety w British Airways i zorientowałem się po chwili, że pomyliłem daty lotu. Anulowałem rezerwację, dostałem od nich informację, że zwrócą mi całą kasę: "Kwota pojawi się na rachunku karty w najbliższej przyszłości" i wciąż się zastanawiam co Anglicy mają na myśli mówiąc o "najbliższej przyszłości".

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, tio said:

A ja dziesięć dni temu kupowałem bilety w British Airways i zorientowałem się po chwili, że pomyliłem daty lotu. Anulowałem rezerwację, dostałem od nich informację, że zwrócą mi całą kasę: "Kwota pojawi się na rachunku karty w najbliższej przyszłości" i wciąż się zastanawiam co Anglicy mają na myśli mówiąc o "najbliższej przyszłości".

obstawiam, że to chodzi o dzień Brexitu ;)

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Jechałem z pracy 1,5h... Bo przecież dzbany nie potrafią odrobinę szybciej jechać (a można spokojnie jechać te 20km/h, a w niektórych miejscach nawet 60km/h) albo kurwa polska cebula jeździ dalej na letnich albo na łysych zimowych...

 

Popsuła mi się jeszcze pompa ze studni... także weekend się zaczął idealnie :sad: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...