Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Dudek napisał:

Nawet nazwy swojej podpizzy nie umiesz poprawnie napisać :/)))))))) "

 

BTW - ona naprawdę się tak nazywa, ta pizza, Guseppe, nie Giuseppe. Więc jeśli ma być czytana po włosku, to nie [Dżiuzeppe], a [Guzeppe] :hahaha: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Teraz godzina na NBA z nocy i chyba padnie na Raptors z Pacers. 

 

Co do NCAA to liczyłem mocno na Sexton kontra Ayton w następnej rundzie :/

Ree przez MM ludzie z League Passa chyba zaspali. Mecz zaczynał się o 24, a na konsoli pokazuje „gamę nas ended” i kbejrzec się nie da...

Trolluje mnie LP każdy mecz bez tankerow to samo, a Philly z Knicks mogę obejrzeć, ale to nie ma sensu 

Odnośnik do komentarza

Ja trochę żałuję, że Young już odpadł. Pewnie przystąpi do draftu i jego karierę będzie można uznać za zakończoną.

 

A w tym roku coś czuję, ze jakiś underdog wygra wszystko :-k

 

3 minuty temu, kolek23 napisał:

Gorzej, w samym centrum Republiki Litewskiej :) 

 

Dawaj po foto w LaVarem.

Odnośnik do komentarza

Dobra, mam jakiś pomysł na ten Everton. Tylko chyba wyłączę pierwsze okienko transferowe, bo mnie za bardzo kusi żeby pogonić tych wszystkich gamoni w piździet.

 

Nie chce mi się dzisiaj pracować (w sumie plan już mam zrobiony, więc mogę działać na luzie). Jadę na siłkę, a później pogram w FM - piątek na tak.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, beeres said:

Ja trochę żałuję, że Young już odpadł. Pewnie przystąpi do draftu i jego karierę będzie można uznać za zakończoną.

 

Dawaj po foto w LaVarem.

 

Sugerujesz, że Young w NBA nie pogra na wysokim poziomie?

 

Widziałem, widziałem LaVara! Z daleka co prawda, ale się liczy!

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Lucas07 said:

Ja liczę na Michigan State, bo Bridges już w zeszłym roku mi się podobał. Teraz jeszcze Jackson jest. Ogólnie w brackecie mam finał Michigan - Michigan State 

 

Wątpię czy Wolverines dadzą radę wejść do finału, ale genialnie by było, jakby akurat te dwie ekipy się spotkały :D Główna siedziba mojej firmy jest właśnie w Michigan i ludzie z tych dwóch szkół NAPRAWDĘ się nienawidzą :D 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

Sugerujesz, że Young w NBA nie pogra na wysokim poziomie?

 

Myślę, że jego sufit to bycie gwiazdką drużyny, która nie będzie grała nawet o PO. Może cyfry będą, ale wyniku nie.

 

@Lucas07, ja mam Virginia - Duke, ale coś czuję, że Purdue może zrobić niespodziankę :)

Odnośnik do komentarza

Young ciężki temat w NBA. Widziałem chyba tylko dwa jego mecze to ciężko się wypowiedzieć, ale trochę raportów czy opinii tez czytałem i gość wydaje się zerem w obronie (chociaż Ball tez miał nim być, a obrona to jego największy pozytyw w sezonie) + w NBA pewnie nie dostanie takiej wolnej ręki, żeby robić co chce. Jakiejś gwiazdy w nim nie widzę wielkiej mimo tych możliwości rzutowych. Chociaż mógłby być elitarnym 6th manem jak Lou

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...