Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że FYM używa jakiegoś skryptu do monitorowania forum. Coś jak brand24 w skali mikro, z ustawieniem słów kluczowych Azja, Białystok, Jagielonia, bo gdzie ich nie wpleciesz, to się pojawi ;)

 

Nawet kiedyś myślałem, żeby to sprawdzić i w posty niezwiązane z tym tematycznie wplatac losowo tego typu zwroty. ;)

  • Lubię! 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

Wydaje mi się, że FYM używa jakiegoś skryptu do monitorowania forum. Coś jak brand24 w skali mikro, z ustawieniem słów kluczowych Azja, Białystok, Jagielonia, bo gdzie ich nie wpleciesz, to się pojawi ;)

 

Nawet kiedyś myślałem, żeby to sprawdzić i w posty niezwiązane z tym tematycznie wplatac losowo tego typu zwroty. ;)

ciekawe, czy wyłapuje też obrazki

5902573006876-stock-500ml-sparkling-wodk

Odnośnik do komentarza

A ja tam też polece cos z muzyki, bo miękki ksieżyc znów pozamiatał (tym razem remixem)

Spoiler

 


Chyba najciekawszy artysta obecnej dekady, nie do końca łatwy do zaszufladkowania. Bo jak się wgłębić w twórczośc gościa to słychać i nowa falę i darkwave, i rock gotycki i minmal techno.
 

Odnośnik do komentarza

Czo ten pepper

 

Info o promocji na pizzę Donatello i komentarz

 

"

mar 14.
 
PonySlaystationmar 14.

Guseppe przynajmniej jakoś smakuje,ostatnio kupiłem te z biedronki i ja nie wiem jak to można jeść i komukolwiek to smakuje,psu bym tego nie dał.


Bo twoje polaczkowe podniebienie jest przyzwyczajone do jedzenia grubego ciasta tylko żeby się nażreć jak rurkowiec. Nawet nazwy swojej podpizzy nie umiesz poprawnie napisać :/)))))))) "

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...