Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kolek23 napisał:

 

Dlatego Revolut jest fajny. Za kartę płacisz raz, albo można dostać za darmo, przy odrobinie szczęścia (ostatnio np. dostałem 2 sztuki na lotnisku w Wilnie) i tyle. Przelew na nią zajmuje jakieś 20 sekund z innej karty.

Ja ostatnio odkryłem najlepszą opcję Revoluta - chciałem gdzieś zapłacić kredytówką, bo inne konta wyczyszczone, a tutaj zonk, tylko gotówką. No to kredytówkę podpiąłem do Revoluta, przelałem kasę i z bankomatu wypłaciłem Revolutem ;) Bo wyciąganie z bankomatu kredytówką to jakieś masakryczne prowizje.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ajerkoniak napisał:

Jak szanuje Gesslerową za wiedzę to nie potrafię jej zdzierżyć, ani nawet toczyć beki. Raz tylko śmiechłem jak widziałem Fiata 500 z rejestracją BESOS

Mam podobnie. Wiedza wiedzą, ale chamstwa nie toleruję, a ona potrafi się zachowywać bardzo po chamsku.

Odnośnik do komentarza
25 minutes ago, Reaper said:

Ja ostatnio odkryłem najlepszą opcję Revoluta - chciałem gdzieś zapłacić kredytówką, bo inne konta wyczyszczone, a tutaj zonk, tylko gotówką. No to kredytówkę podpiąłem do Revoluta, przelałem kasę i z bankomatu wypłaciłem Revolutem ;) Bo wyciąganie z bankomatu kredytówką to jakieś masakryczne prowizje.

 

:)

 

A właśnie - przerzucanie kasy z kredytówki na Revoluta jest darmowe?

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...