Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Łe kłerwa gramy z United na Old Trafford i niemiłosiernie mnie obijają. Pierwszy mecz 1:0 na San Sio tutaj 1:0 dla United ale drugi gol tylko kwestią czasu. Wpuszczam więc największy talent włoskiej piłki niejakiego Fabrizio Pane. Nadchodzi 80 minuta z chaotycznego wybicia piłki przez Scarpe wychodzi cudowne podanie na pół boiska, które Pane gasi na klatkę wbiega w pole karne przy asyście obrońców i strzela po długim rogu <3 Potem klasyczne powstrzymywanie, wsadzenie 3 środkowego obrońcy i drugi finał LM z rzędu <3 Ech znów mnie wciągnął FM bo jak pojeb latam bez koszulki :keke:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko jutro i krótki urlopik do poniedziałku włącznie, potem 4 dni pracy i kolejny urlop aż do 7.01 :) Fajnie się to w tym roku ułożyło, 6.01 wypada w sobotę, więc nam firma oddaje 2.01, więc tylko 6 dni urlopu musiałem na przerwę świąteczną brać.

Odnośnik do komentarza

SNL strasznie niesmieszne, najbardziej meczy mnie to aktorzenie aktorow. "Hotel jak w domu" calkiem ok, ale podobnie jak inne skecze za dlugi. Dlugi skecz ma sens wtedy, kiedy nie wiadomo, o co chodzi, a jak tu wiadomo po 30 sekundach, to paliwa starcza na moze minute, a nie piec. I im polityczniej czy kontrowersyjniej, tym mniej to fajne.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, SZk napisał:

SNL strasznie niesmieszne, najbardziej meczy mnie to aktorzenie aktorow. "Hotel jak w domu" calkiem ok, ale podobnie jak inne skecze za dlugi. Dlugi skecz ma sens wtedy, kiedy nie wiadomo, o co chodzi, a jak tu wiadomo po 30 sekundach, to paliwa starcza na moze minute, a nie piec. I im polityczniej czy kontrowersyjniej, tym mniej to fajne.

Jak dla mnie to te skecze przesadnie abstrakcyjne. Fragmenty takie bardziej stand-upowe dużo lepsze (chociaż opieram to na pierwszym odcinku, bo drugiego jeszcze nie widziałem w całości). No i chyba stały punkt programu - parodia wiadomości to moim zdaniem najlepsza część. Pewnie głównie dlatego, że składają się w sumie z wielu, ale krótkich żartów. Właśnie oglądam, więc przykładowo usłyszałem przed chwilą "Libnauer zgodziła się poprzeć kandydata PO w walce o prezydenturę Warszawy, planują też współpracę w innych miastach i powiedzieli, że muszą połączyć swoje bezsilności." Konwencja ogólnie trochę przypomina mi Szymon Majewski show. Mix wszystkiego i w połączeniu mało strawne, mimo tego, że kilka śmiesznych fragmentów się trafi. 

Odnośnik do komentarza

Jedyna dobra rzecz w xboxie to piękna współpraca jego pada z PC. Z padami od plejki jest sporo jebania i jak to bywa zdarza się, że coś nie zapraży I trzeba się wkurwiac I kombinować.

W ogóle warto dopłacić i kupić pada z tym pierdolnikiem do bezprzewodowosci, to jest już ten najwyższy poziom rozumu i godności (ja 140 łącznie dawałem z 3 lata temu)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...