Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Reaper napisał:

Ten uczuć, kiedy Netflix wysyła Ci maila, że są nowości do obejrzenia, a Ty już obejrzałeś całe Stranger Things, całego Mindhuntera i zostały Ci 4 odcinki Punishera :kekeke: 

 

Jak chcesz to mogę Ci streścić Punishera to będziesz miał całość z głowy :keke:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hawkeye napisał:

Główny bohater obrywa mocno, traci kogoś bliskiego, ale ostatecznie zło zostaje pokonane...

 

CZYŻBY???

 

wcale nie, to tylko zwycięstwo w bitwie

 

Główny bohater jest tyćke pierdolnięty i choruje na nieśmiertelność jebaniutki :o

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Ten uczuć, kiedy Netflix wysyła Ci maila, że są nowości do obejrzenia, a Ty już obejrzałeś całe Stranger Things, całego Mindhuntera i zostały Ci 4 odcinki Punishera :kekeke: 

Ja po Stranger Things czuję taką pustkę, że słucham soundtracku by pokrzepić swoje serce, lata 80te rulez <3 

Odnośnik do komentarza

A co do wagi, to dzisiaj pierwszy raz od gdzieś 18 miesięcy moja waga spadła poniżej 90 kg. 

 

W ogóle niech mi ktoś wytłumaczy jak to działa - zacząłem odchudzanie od 97,5 kg, w ciągu tygodnia zszedłem do okolic 94 i później 2-3 tygodnie skakało tak 94,2-94,6. Po czym nagle, jednego dnia wchodzę na wagę, a tu 92 kg. Przez następne 3 tygodnie waga skacze mi 91,8-93,5, a tu dzisiaj wchodzą na wagę i 89,3 kg :o  Nie to żebym narzekał, ale jestem ciekaw dlaczego przez 3 tygodnie waga nie drgnęła poniżej 91,8, a tu nagle dzisiaj spadła o 2,5 kg :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...