Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Hawkeye napisał:

No to jest powszechna rzecz. Masa Polaków w Holandii tak robi, kolega w PL też ma coś takiego. To technicznie rzecz biorąc streaming, wszystko działa super i masz za grosze ofertę, za którą normalnie płaciłbyś trylion. Sam bym chętnie miał jakbym używał TV.

mam astygmatyzm i bez okularów normalnych (z samymi 3d) było normalnie

To cos jak kodi czy o co chodzi? Jak stream to pewnie jakosc obrazu szalu nie robi?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Scorpio napisał:

To cos jak kodi czy o co chodzi? Jak stream to pewnie jakosc obrazu szalu nie robi?

w Holandii to jest najczęściej tak, że masz wyjebane na wszystko, przychodzi monter, instaluje i śmiga (nie wiem na jakiej zasadzie dokładnie), jakość normalnie fullhd żyleta itp, nic nie tnie, nic nie wywala. @Taxi (może zajrzy xd) ma w PL i to opiera się o jakiegoś boxa, może być chyba malinka, on ma jakieś xiaomi za 100zł (ale przyżydził i mu czasem tnie jak pamięć się zawali, ale to wina boxa na 100% a nie tv). Jakość ma też full hd (na over 42" ogląda i wygląda obraz tak samo jak z jakiejś cyfry plus hd czy cos)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Ja się właśnie zastawiam czy nie zrezygnować w pizdu z UPC, wziąć tylko net i płacić za Netflixa i może HBO. No, ale mecze C+, Eleveny...

Ja tak zrobiłem już dawno temu i nie żałuję. Eleven sobie otwieram bezpośrednio na telewizorze (smart), do programów takich podstawowych jest pilot.wp, a jak jakis mecz jest nie na eleven to można sobie steeam znalezc.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hawkeye napisał:

w Holandii to jest najczęściej tak, że masz wyjebane na wszystko, przychodzi monter, instaluje i śmiga (nie wiem na jakiej zasadzie dokładnie), jakość normalnie fullhd żyleta itp, nic nie tnie, nic nie wywala. @Taxi (może zajrzy xd) ma w PL i to opiera się o jakiegoś boxa, może być chyba malinka, on ma jakieś xiaomi za 100zł (ale przyżydził i mu czasem tnie jak pamięć się zawali, ale to wina boxa na 100% a nie tv). Jakość ma też full hd (na over 42" ogląda i wygląda obraz tak samo jak z jakiejś cyfry plus hd czy cos)

Ło matko. ja też chce takie.  Szu, przyciśnij ukrainca niech powie dokładnie co i jak to jest ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Man_iac napisał:

Ja tak zrobiłem już dawno temu i nie żałuję. Eleven sobie otwieram bezpośrednio na telewizorze (smart), do programów takich podstawowych jest pilot.wp, a jak jakis mecz jest nie na eleven to można sobie steeam znalezc.

ja teraz testuje playerplus, pakiet z C+, HBO i Elevenami i place za to 120zl

niby troche drogo, ale full legal, jakos nienajgorsza i w miare plynnie dziala

no i duzy plus jest taki, ze odnawiam sobie to miesiecznie, nie musze podpisywac zadnych umow na rok czy nawet dluzej

Odnośnik do komentarza
Teraz, Fenomen napisał:

ja teraz testuje playerplus, pakiet z C+, HBO i Elevenami i place za to 120zl

niby troche drogo, ale full legal, jakos nienajgorsza i w miare plynnie dziala

no i duzy plus jest taki, ze odnawiam sobie to miesiecznie, nie musze podpisywac zadnych umow na rok czy nawet dluzej

Faktycznie lepsze, niż nornalne TV, ale wciąż rozwiązanie, które opisałem jest o ponad 100 zł tańsze. W sumie brakuje mi tylko jakiejś kolekcji a la Netflix tylko z programami National Geographic, albo innych tego typu, bo je sobie lubiłem włączyć do poduszki. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...