Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Fenomen napisał:

zapowiada sie zalamanie pogody na weekend :/ bo oczywiscie w tygodniu moze byc ladnie, ale jak jest opcja, zeby pojechac sobie w niedziele na jakis gorski spacer, to sie pogoda musi zjebac :sad:

Czy mógłby pan przestać planować górskie spacery? Bo postronnym ludziom deszcz pada...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

zapowiada sie zalamanie pogody na weekend :/ bo oczywiscie w tygodniu moze byc ladnie, ale jak jest opcja, zeby pojechac sobie w niedziele na jakis gorski spacer, to sie pogoda musi zjebac :sad:

 

No potwierdzam, nie mogłem wstać dzisiaj z łóżka...

41 minut temu, Pulek napisał:

aż się nie mogę doczekać godziny 16 do weekendu, podczas którego będę robił NIC :o żadnych planów, wyjść, pijaństw, zakupów, podróży... po prostu czas wolny. cały weekend.

 

Ja się klasycznie odchamie. Dzisiaj na wieczór teatr współczesny i pidżamowcy, jutro przyjezdza rodzinka z dzieciakami i zasuwamy na Jarmark Bożonarodzeniowy, a w niedzielę na Małe zbrodnie małżeńskie w Teatrze.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Man_iac napisał:

W waszych firmach daje się jakiś prezent od firmy z okazji urodzenia dziecka (chodzi mi o typowy od firmy, a nie zrzutkę kolegów z pracy). Mam pierwszą taką sytuację i nie wiem jaka jest obecnie moda w tej kwestii :)

 

u mnie to zazwyczaj kwiaty do szpitala leca i uscisk dloni prezesa

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, jmk napisał:

No ciekawe kto z foruma zrobi największą karierę? ;)

 

Krzysfiol - papież

Gacek - sędzia najwyższy

Vami - prezes koncernu piwowarskiego

Feno - rolnik szuka żony

tio - prezes urzędu skarbowego

Reaper - milioner ze stratupa

ajerkoniak - mister Polski

Counter - mistrz olimpijski CSa

schizzm -ambasador PL w Katalonii

 

To tak na szybko.

 

Porobić kursy i typy ;)

Jahu - premier Polski

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...