Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dałem rady dzisiaj rano wstać do roboty, wczorajsza godzinna drzemka mnie trochę rozwaliła i ostatecznie zasnąłem przed 2, to wstanie o 6 było zbyt dużym wyczynem. Ale na lajcie, zaczynam dzień z domu, dopiero o 10.30 mam spotkanie to po korkach ruszę.

Odnośnik do komentarza

my mamy za dwa tygodnie jakos spotkanie podsumowujace koniec roku (nikt tego nie nazwal wigilia, ach ta poprawnosc ;) ), ale pojawila sie tez opcja, ze zrobimy sobie wigilie tylko w ramach naszego zespolu i jak to kolega stwierdzil: ryby jesc nie bedziemy, ale ryba tak czy siak lubi plywac... :D totez ja rowniez mam, jak to ujal, me_who, pewne obawienia :D

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Reaper napisał:

Nie dałem rady dzisiaj rano wstać do roboty, wczorajsza godzinna drzemka mnie trochę rozwaliła i ostatecznie zasnąłem przed 2, to wstanie o 6 było zbyt dużym wyczynem. Ale na lajcie, zaczynam dzień z domu, dopiero o 10.30 mam spotkanie to po korkach ruszę.

Z czego masz korki?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

zapowiada sie zalamanie pogody na weekend :/ bo oczywiscie w tygodniu moze byc ladnie, ale jak jest opcja, zeby pojechac sobie w niedziele na jakis gorski spacer, to sie pogoda musi zjebac :sad:

 

Ma nakurwiać w górach śnieg i to jest właściwa opcja!

 

32 minuty temu, me_who napisał:

Ja tez mam dzisiaj wigilie firmowa. I tez mam pewne obawienia z tego tytułu.

 

We Wrocławiu? :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Ja miałem planowo wyjść dzisiaj, zadzwoniłem do szefa i powiedziałem, że będę wcześniej, ale czy mogę dziś do roboty przyjść później, bo jestem zmęczony i chciałbym się wyspać. I powiedział, że spoko, obym był w poniedziałek, a dziś pod tel. w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...