Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lad napisał:

Dostałem na Mikołaja Iqosa - fajna sprawa dla kogoś kto jara faje. Strzał z nikotyny bez substancji smolistych i tego smrodu całego. Mogę polecić.

 

 

dla mnie to jebie orzechami palonymi :keke: 

Gram sobie w FMka Legia i moj prawy obronca z Argentyny dostal powolanie i nawet zagral w 1 skladzie w eliminacjach MŚ z Urugwajem, ladnie idzie produkcja talentow :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, lad napisał:

Dostałem na Mikołaja Iqosa - fajna sprawa dla kogoś kto jara faje. Strzał z nikotyny bez substancji smolistych i tego smrodu całego. Mogę polecić.

 

U sure? Z tego co pamiętam, to podczas testów obalili ten mit, że e-shity nie mają substancji smolistych...

Odnośnik do komentarza
Most przez Jezioro Maltańskie poproszę.... Dojazd z Katowickiej do Urzędu Skarbowego to około 20 minut, mimo że jest blisko - tylko cholerne jezioro. A gdyby tak most zrobić, to kierowcy mogliby tam dotrzeć w 7.
Patrzcie:
4hTl8Dy.png
 
Jak chcę dojechać z domu na Warszawską, to muszę stać w korku na Baraniaka, potem w drugim na Jana Pawła II, potem czekać na kolejnych światłach na Rondzie Śródka i nadkładać sporo drogi. A gdyby zrobić most i rozetę tak, jak zaznaczyłem, śmigałbym tam szybcikiem. #miastodlakierowców Oczywiście poszerzyć Komandorię i zrobić z niej porządną drogę dwukierunkową.
Problem rozwiązali inaczej, przenoszą Urząd Skarbowy :kekeke:
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, Kinas napisał:

może zacznij od rozegrania jednego sezonu w FM?

To jest jeden z największych mitów tzw sceny. Tak naprawdę od dwóch lat nie rozegrałem ani jednego meczu :profesor:

 

Ale wkrótce się to zmieni. Muszę tylko sprzedać 50 telewizji i internetow :ninja:

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Jahu napisał:

Głosujcie na mnie w wyborach a każdy kto zagłosuje dostanie ode mnie darmową wejściówkę do Gucciego i Louisa Vuittona w Warszawie!

Jahu - powinieneś zmienić nagrodę i zaproponować, że głosującym na Ciebie osobiście otworzysz drzwi do LV i donośnie przywitasz słowami "Uszanowanie wielmożnemu panu prezesowi. Miło u nas pana widzieć"

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...