Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Misiek napisał:

Czy mógłby pan przestać planować górskie spacery? Bo postronnym ludziom deszcz pada...

wlasnie zauwazylem, ze u nas tez sie rozpadalo :D

ale sprawdzilem prognozy i lista potencjalnych celow na niedziele skurczyla sie z pieciu do jednego :) przynajmniej nie bedzie problemu z podjeciem decyzji, gdzie jechac ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Man_iac napisał:

W waszych firmach daje się jakiś prezent od firmy z okazji urodzenia dziecka (chodzi mi o typowy od firmy, a nie zrzutkę kolegów z pracy). Mam pierwszą taką sytuację i nie wiem jaka jest obecnie moda w tej kwestii :)

tak, wypowiedzenie :keke:

Odnośnik do komentarza

Idź dziś na rozmowę na stanowisko X, bądź tydzień wcześniej w tym samym miejscu na rozmowie na stanowisko Y i usłysz od naczelnika:

- O, kojarzę pana. A po co Pan przyszedł dziś?

- No, na rozmowę.

- A przecież Pan już przyjęty jest na stanowisko Y.

- Aha, to nie wiedziałem.

- Ok, niech pan siada, chwilę pogadamy, i pan poczeka na telefon oficjalny od dyrektora.

 

:) 

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Makk napisał:

Idź dziś na rozmowę na stanowisko X, bądź tydzień wcześniej w tym samym miejscu na rozmowie na stanowisko Y i usłysz od naczelnika:

- O, kojarzę pana. A po co Pan przyszedł dziś?

- No, na rozmowę.

- A przecież Pan już przyjęty jest na stanowisko Y.

- Aha, to nie wiedziałem.

- Ok, niech pan siada, chwilę pogadamy, i pan poczeka na telefon oficjalny od dyrektora.

 

:) 

 

Graty! A przypadkiem na stanowisko X nie było lepszej kasy? ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Reaper napisał:

 

Graty! A przypadkiem na stanowisko X nie było lepszej kasy? ;) 

Nie. Ta sama, urzędowa posadka i pensyja. 

Dzięki, ale jeszcze nie ma oficjalnie za co ;) czekam w poniedziałek/wtorek na oficjalny telefon i wyniki na stronie. 

Choć już wtedy podczas rozmowy naczelnik, kierownik i dziewucha z HR byli na tak i mnie chcieli. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Makk napisał:

Nie. Ta sama, urzędowa posadka i pensyja. 

Dzięki, ale jeszcze nie ma oficjalnie za co ;) czekam w poniedziałek/wtorek na oficjalny telefon i wyniki na stronie. 

Choć już wtedy podczas rozmowy naczelnik, kierownik i dziewucha z HR byli na tak i mnie chcieli. 

urzędowa? a mi się wydawało, że w jakimś korpo jesteś? czy już pożegnałeś się z mordorem? :> 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:
4 minuty temu, Makk napisał:

Nie. Ta sama, urzędowa posadka i pensyja. 

Dzięki, ale jeszcze nie ma oficjalnie za co ;) czekam w poniedziałek/wtorek na oficjalny telefon i wyniki na stronie. 

Choć już wtedy podczas rozmowy naczelnik, kierownik i dziewucha z HR byli na tak i mnie chcieli. 

urzędowa? a mi się wydawało, że w jakimś korpo jesteś? czy już pożegnałeś się z mordorem? :> 

Nie no, na razie jeszcze pracuję w korpo banku. W Mordorze już na szczęście nie ma mnie od sierpnia, przenieśli nas na Inflancką (nowy Mordor, tańsze powierzchnie). 

A urzędowa dopiero się zapowiada :) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

tydzień temu ściągnęło mi z karty 73 zł, do teraz nie ma tego na liście transakcji. W millenium jak za coś płacę to od razu mam wszystko, tutaj to jakiś koszmar.

Ja miałem w millenium kiedyś konto, ale mnie częste ich awarie denerwowały i podziękowałem. Teraz mam Aliora i nie miałem problemów. Nawet podczas merdżu. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, me_who napisał:

No był taki wyjazd integracyjny z pracy, przy okazji zadzwoniłem do T-m, żeby się umówić na małe spożycie, a skończyło się potężną libacją.

 

Od razu potężną. To, że nie wiesz jak wróciłeś do hotelu, przespałeś drugi dzień chlania i spałeś na krzesełku w knajpie, w której jest tak głośno, że nie da się pogadać za bardzo, to nie znaczy, że libacja była potężna :kekeke:

50 minut temu, Makk napisał:

Raiffeisen to dziadostwo, albo przez to albo przez swoje działania doprowadzili do tego i się sypią mocno. 

 

Raiffeisen robi wszystko, żeby wyjść z kraju, tylko nie ma chętnych na kupienie portfela w tej cenie, w której R. by chciał. Wiem to, bo mam tam znajomego, który jest regionalnym ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, T-m napisał:

Raiffeisen robi wszystko, żeby wyjść z kraju, tylko nie ma chętnych na kupienie portfela w tej cenie, w której R. by chciał. Wiem to, bo mam tam znajomego, który jest regionalnym ;)

No tak, jedyny chętny na ten moment to BGŻ, a jak będzie to i u nas nie wiedzą jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...