Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

w życiu

02664bad9094e32120ff98a9acf7e28c.jpg


 

Jakby major był transmitowany w telewizji i...miałbym telewizor to oglądałbym w TV. :P Na poprzednim majorze była transmisja w Polsacie bodajże. :-k

JA mam jakiś kanał E-sport, ale nie wiem co tam leci. Kiedyś widziałem jak Koreańcy nakurwiali w Starcrafta, ale nic nie rozumiałem co do mnie mówią, bo tam się porozumiewają szyfrem ;) Coś jakby ktoś pierwszy raz włączył transmisję z MLB.

 

Spoko, też tak mam. Jak są jakieś zapowiedzi turniejów w Dote/Lola/Starcrafta to są fragmenty jakichś pro zagrań, to ja też tam nic nie rozumiem. :D

Odnośnik do komentarza
Co dziś porabiam? Mam urlop, opierdalam się. Co robią Twoi znajomi? Gawędzą sobie z parą książęcą...

 

Widzisz, gdybyś się nie opierdalał, mógłbyś stać obok osoby, która widziała kogoś, kto przechodził obok siostry osoby, która zna kogoś, kto rozmawiał z parą książęcą.

Odnośnik do komentarza

Ja oglądam gameplaye jako formę recenzji, zwłaszcza jak mam ludzi o których wiem, że mają podobną wizję dobrej gry co ja, jak np. quill18. Ufam temu bardziej niż opłaconym reckom na IGNach czy innych portalach growych z powaznym dziennikarstwem

Odnośnik do komentarza

Ja się tak uczyłem grać w HoI 4 :DA też ściągnąłem pirata na próbę i zagrałem chyba dwie gry, fajna, wciągająca, mega trudna, ale za droga póki co, żebym kupił i grał dalej.

 

Dostałem smsa od oleole.pl o zamówieniu (jest numer), ale nie pamiętam, żebym tam coś zamawiał, mam tylko info, że zamówienie zostało wysłane, fakturę otrzymam zgodnie z wyborem, wchodzę na stronę oleole, ale nie pamiętam hasła, przypomnienie hasła nie powoduje wysłania do mnie maila :/.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...