Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W Heliosie maraton z filmami Nolana.

Dunkierka, Interstellar i Incepcja. Po wyjściu z kina mózg rozjebany ;)

I jeszcze całość zaczyna się o 23 :keke:

 

Klasyk godzina na maraton. Za chuja bym nie szedł na Nolana, nie umiem poza Batmanem ciągiem gościa oglądać ;)

 

Ale Dunkierka na RT i Metacritic robi siekę O.o

w kinie też się spoko śpi

 

na tym filmie z parówkami mi na chwilę odcięło prąd i było przyjemnie

 

Sausage Party? Ciesz się, fatalne.

Odnośnik do komentarza

w kinie też się spoko śpi

 

na tym filmie z parówkami mi na chwilę odcięło prąd i było przyjemnie

Nie przeczę, ale sama idea pójścia do kina, żeby spać wydaje mi się dziwna ;) No chyba, że się ucieka z domu przed dzieckiem albo niechcianymi gośćmi :)

Odnośnik do komentarza

E-sport oglądałem tego CS-a parę razy jak było "głośno" na forumie i było spoko, mimo że nie gram to się wkręciłem i szanuję. Ciekawszy sport niż żużel ;). Za to te gameplaye na Youtube to już do mnie nie przemawiają, bo nie ma tam elementu rywalizacji i szkoda byłoby mi czasu na oglądanie x godzin takiego grania, choć z drugiej strony lubię poczytać opki o FM, więc ciężko mi to jednoznacznie ocenić.

 

ja tam lubie ogladac tutoriale, ew. kompilacje ciekawych, niecodziennych zagran z Hearthstone'a

Odnośnik do komentarza

 

i robienie sobie fejmu tym, że Twoich znajomych pokazano w tv

To nie Ty co chwile piszesz ze Twoja kolezanka zostala prezesem Wisly? :-k

 

w robieniu fejmu z gówna mistrzem był dla mnie Johniss, który chełpił się, ze jest popychadłem w TVN, widzi i rozmawia z celebrytami

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...