Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cukrzyca[edytuj]

Erytrytol ma zerowy indeks glikemiczny. W przeciwieństwie do wielu innych substancji słodzących ma również bardzo niski indeks insulinowy(ang.), II = 2[10]. Dzięki tym właściwościom erytrytol może być stosowany jako zamiennik cukru przez osoby z cukrzycą.

 

Ponadto działa ochronnie na śródbłonek naczyń krwionośnych w warunkach hiperglikemii[14]. Zwiększa również przepływ przez włosowate naczynia krwionośne i poprawia elastyczność tętnic u osób z cukrzycą typu 2[15].

 

Próchnica zębów[edytuj]

Erytrytol nie jest fermentowany przez bakterie występujące w jamie ustnej, dlatego nie powoduje próchnicy i określany jest jako przyjazny dla zębów[16].

 

 

Jeżeli to dla ciebie brzmi pedalsko zdradziecka mordo to jesteś zwykłą kanalią.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję dwóch trzech zgrabnych zdań do uzasadnienia skargi i oczywiście pamiętam, że już kiedyś takie zdania w podobnej skardze napisałem więc tracę pół godziny przeszukując dysk w poszukiwaniu tego fragmentu gdy tymczasem napisanie tego na nowo zajęłoby mi nieporównywalnie mniej pracy. No ale przecież nie będę dwa razy robił tego samego.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj musiałem zabrać jedno z aut firmowych na zmianę opon na letnie. Patrzą na mnie jak na wariata :keke:

 

Koniec lipca, za chwilę już znów zima :muza:

Ja nie mam problemu zupełnie. Kawy nie słodzę od dawna, herbatę najwyżej miodem. Nawet do wypieków szukam zamienników, acz dziś wiadomo że ciężko uniknąć cukru np w pieczywie. Przymierzam się do regularnego wypieku własnego, ale mało mi się chce ;)

 

- bez kawy

- bez cukru

- bez soli

 

I jak dużo miejsca w kuchni :cool:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...