Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to myślałem, że w ankiecie chodzi o te słynne Let's Play na jutubie, które mnie denerwujo niesamowicie :] Słabo sprecyzowane pytanie.

Każda interpretacja jest ok, konstruowałem je z myślą o streamerach i e-sporcie głównie, ale let's pleje też pasują :P.

:D

Odnośnik do komentarza

Po Stanowskim teraz jadą na TT, bo trochę pasków podał dalej. https://twitter.com/artbre1/status/887243482808635392


Generalnie jakby jakieś hity TVP wam umknęły to polecam tablicę Stana i #PaskiGrozy + https://www.facebook.com/najlepszetekstyzwiadomosci/


https://www.youtube.com/watch?v=F3DBSjcGWT8tu niedzielny Rachoń

 

Stonug się nie mylił.

Odnośnik do komentarza
Po Stanowskim teraz jadą na TT, bo trochę pasków podał dalej.

Przecież to wszystko pisowskie trolle, zdjęcia modeli pościągane z internetu + komentarze krytykujące wszystko, co nie po linii PiS. Nie widzę sensu przeżywania wpisów tych osób, próbują zarobić na życie i piszą, co im pracodawca każe.

 

A skoro już wrzucasz te paski TVP Info, to przypomina mi się, jak popłynąłeś z tezą, że media SKOK - wPolityce, wSieci, Niezależna itp. - tak samo wspierały Dudę, jak np. GW Komorowskiego. Jestem pewien, że za parę lat, już w wolnej Polsce, znajdą się młodsze Lucasy, które podążając za wewnętrznym imperatywem nakazującym pozostanie bezstronnym będzie twierdził, że TVP Info z 2017 roku była tak samo stronnicza, jak ówczesny Polsat czy TVN.

Odnośnik do komentarza

Każda interpretacja jest ok, konstruowałem je z myślą o streamerach i e-sporcie głównie, ale let's pleje też pasują :P.

 

No ale e-sport, jak kazdy sport, można oglądac albo nie i nie ma tu kategorii przegryw-wygryw ;) A let's play jak jakiś szwedzki krzykacz gra i piszczy, to już ponad moje nerwy i takie cuś nie trawię. Choć też szanuję, że potrafi z tego robić piniondz.

Mogłem dać remis :-k

Odnośnik do komentarza

 

Po Stanowskim teraz jadą na TT, bo trochę pasków podał dalej.

Przecież to wszystko pisowskie trolle, zdjęcia modeli pościągane z internetu + komentarze krytykujące wszystko, co nie po linii PiS. Nie widzę sensu przeżywania wpisów tych osób, próbują zarobić na życie i piszą, co im pracodawca każe.

 

Wiem jak to działa, ale swego czasu właśnie te trolle Stana propsowały, bo po PO też jechał trochę za ich rządów ;).

Odnośnik do komentarza

 

Każda interpretacja jest ok, konstruowałem je z myślą o streamerach i e-sporcie głównie, ale let's pleje też pasują :P.

 

No ale e-sport, jak kazdy sport, można oglądac albo nie i nie ma tu kategorii przegryw-wygryw ;) A let's play jak jakiś szwedzki krzykacz gra i piszczy, to już ponad moje nerwy i takie cuś nie trawię. Choć też szanuję, że potrafi z tego robić piniondz.

Mogłem dać remis :-k

 

Porzadni konsolowcy dali mocne remis.

Odnośnik do komentarza

 

Każda interpretacja jest ok, konstruowałem je z myślą o streamerach i e-sporcie głównie, ale let's pleje też pasują :P.

 

No ale e-sport, jak kazdy sport, można oglądac albo nie i nie ma tu kategorii przegryw-wygryw ;) A let's play jak jakiś szwedzki krzykacz gra i piszczy, to już ponad moje nerwy i takie cuś nie trawię. Choć też szanuję, że potrafi z tego robić piniondz.

Mogłem dać remis :-k

 

No ale dalej ktoś siedzi i gra na kompjuterze, a jeszcze dodatkowo oglądanie jak ktoś inny to robi... zdaniem wielu to nie to samo co oglądanie np. meczu piłki nożnej, to dość kontrowersyjny temat, jestem ciekaw opinii towarzystwa.

Odnośnik do komentarza

E-sport oglądałem tego CS-a parę razy jak było "głośno" na forumie i było spoko, mimo że nie gram to się wkręciłem i szanuję. Ciekawszy sport niż żużel ;). Za to te gameplaye na Youtube to już do mnie nie przemawiają, bo nie ma tam elementu rywalizacji i szkoda byłoby mi czasu na oglądanie x godzin takiego grania, choć z drugiej strony lubię poczytać opki o FM, więc ciężko mi to jednoznacznie ocenić.

Odnośnik do komentarza

Jakby major był transmitowany w telewizji i...miałbym telewizor to oglądałbym w TV. :P Na poprzednim majorze była transmisja w Polsacie bodajże. :-k

JA mam jakiś kanał E-sport, ale nie wiem co tam leci. Kiedyś widziałem jak Koreańcy nakurwiali w Starcrafta, ale nic nie rozumiałem co do mnie mówią, bo tam się porozumiewają szyfrem ;) Coś jakby ktoś pierwszy raz włączył transmisję z MLB.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...