Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opisz coś więcej, może będę na dniach zamawiał jakąś nową kawę :-k

 

Kwaskowa, cytrusowa, orzeźwiająca. Producent też wspomina jaśmin, ale dla mnie na granicy autosugestii. A może po prostu za mało wąchałem jaśminu w życiu? ;)

Odnośnik do komentarza

A propos chujowych kaw: Davidoff (czyli marka premium koncernu Tchibo). O kurwa - tak kwaśnego, przepalonego gówna nie piłem dawno. Ja pierdolę. To chyba zrobione jest tylko dla ludzi, którzy sypią tonę cukru i mleka, by nie poczuć gównianego smaku tej kawy.

Odnośnik do komentarza

A jaką kawę polecilibyście komuś kto nie przepada za smakiem takiej zwykłej rozpuszczalnej a'la Nescafe? Jest w ogóle coś takiego, żeby było ciekawe w smaku, ale nie jakieś bardzo gorzkie?

Lite roast jakiś :) Ja np. ostatnio pijam tylko lite roasty. To co napisałem (Ethiopia Konga) jest fajna - nie jest gorzka, jest kwaskowa, leciutka. I wystarczy Ci prosty przelewowy ekspres albo plastikowy dripper.

Odnośnik do komentarza

 

Opisz coś więcej, może będę na dniach zamawiał jakąś nową kawę :-k

 

Kwaskowa, cytrusowa, orzeźwiająca. Producent też wspomina jaśmin, ale dla mnie na granicy autosugestii. A może po prostu za mało wąchałem jaśminu w życiu? ;)

 

 

Brzmi przyjemnie, brak jaśminu mi nie zaszkodzi ;)

 

A jaką kawę polecilibyście komuś kto nie przepada za smakiem takiej zwykłej rozpuszczalnej a'la Nescafe? Jest w ogóle coś takiego, żeby było ciekawe w smaku, ale nie jakieś bardzo gorzkie?

Lite roast jakiś :) Ja np. ostatnio pijam tylko lite roasty. To co napisałem (Ethiopia Konga) jest fajna - nie jest gorzka, jest kwaskowa, leciutka. I wystarczy Ci prosty przelewowy ekspres albo plastikowy dripper.

 

 

Polecam, dobra kawa i bardzo delikatna!

Odnośnik do komentarza

Ja wycofałem cukier z kawy i w ogóle z diety (taki sypany w sensie) więc dla mnie kawa z ekspresu w robocie z mlekiem to juz jest srogi acziwment ;) Kiedyś słodziłem jak Kórwin

 

Ja dziękuję Mamie, że od małego dawała mi niesłodzoną herbatę. Dziś nie jestem w stanie przełknąć słodkiej kawy ani herbaty. Fuj.

Odnośnik do komentarza

Piwo z sokiem w sensie radler tez pijam i smakuje. :).

 

Trzeba probowac ;)

 

Niestety od cukru mam problem sie odzwyczaic, mam zamienniki, miod, stewie i cos tam jeszcze, ale w ogole bez to chodzilem jak narkoman na glodzie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...