Skocz do zawartości

Wielkie znowu odrodzone Virtus Pro wygrywa 526 rund na de_Marynia w drodze do finału


Hawkeye

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Let's playami gardzę bo nie spotkałem się z kimś kto ciekawie opowiada, a nie pierdoli głosem 15-latka. Ale zdarzyło mi się zerknąć na gameplaye w sumie tak o, ciekawym będąc mechaniki i szybkości rozgrywki zazwyczaj.

 

Thrashing Mada obczaj, najlepszy let's play z CK imo. I ma znosny głos.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam się zastanawiać czy od ciagle płaczących dzieciaków gorsza nie jest wesoła rodzina z Januszem i Grażyna na czele, która to środek transportu uważa za swój salon i powoduje, ze mocno czuję się niezręcznie, a nie wiem czy wypada zwracać uwagę, aby się ogarneli, bo nie chcę wyjść na chuja :/

 

Trzeba czekać aż mocno naruszą Twoją przestrzeń czy jednak od razu ruszać z mordą?

Odnośnik do komentarza

Dzieciaki biegają, z kanapkami i piciem w ręku, oczywiście jeden musiał się wyjebac i oblał jakaś laske :D, rodzice puszczają sobie filmiki na tablecie, Pan Janusz pije Tatrę lub innego Harnasia i nie ma żadnego problemu. Zdjęte buty to dla mnie akurat mały problem, bo nie siedzą jakoś blisko.

 

edit. Było jeszcze trzecie wyjście. Poczekać i trafił się jakiś mniej cierpliwy Pan ode mnie. Tym samym to on został nazwany sztywnym chujem przez Janusza :)

Odnośnik do komentarza

Zaczynam się zastanawiać czy od ciagle płaczących dzieciaków gorsza nie jest wesoła rodzina z Januszem i Grażyna na czele, która to środek transportu uważa za swój salon i powoduje, ze mocno czuję się niezręcznie, a nie wiem czy wypada zwracać uwagę, aby się ogarneli, bo nie chcę wyjść na chuja :/

 

Trzeba czekać aż mocno naruszą Twoją przestrzeń czy jednak od razu ruszać z mordą?

Od razu ruszać z mordą, ale grzecznie. Odwaga cywilna zawsze na propsie, chociaż czasem w przypadku takich Januszy albo matek z odpieluszkowym zapaleniem mózgu nie działa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...