Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Reaper, gratuluję Ci, że masz tyle wolnego czasu, aby sprawdzać co robię na forum. Niestety muszę Cię zawieść, bo nie sprawdzałem, ale jak Ci bardzo zależy, to mogę to zrobić, bo jak sięgam pamięcią, to uważam, że napisałeś bzdurę. Nie wiem, może smutno Ci, że Legia odpadła, ale może przypierdol się do kogoś innego.

Odnośnik do komentarza

Reaper, gratuluję Ci, że masz tyle wolnego czasu, aby sprawdzać co robię na forum. Niestety muszę Cię zawieść, bo nie sprawdzałem, ale jak Ci bardzo zależy, to mogę to zrobić, bo jak sięgam pamięcią, to uważam, że napisałeś bzdurę. Nie wiem, może smutno Ci, że Legia odpadła, ale może przypierdol się do kogoś innego.

why_so_serious-wide.jpg

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to dobra kontynuacja dzisiejszego wątku o obywatelach naszego pięknego kraju wysrywajacych dzieci do wiadra

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21411607,tragedia-w-opolskim-85-latka-lezala-w-lozku-gdy-pogryzla-ja.html#BoxNewsLinkImg&a=65&c=61

 

Owszem tragedia, ale kurwa w jednej izbie ze świnia mieszkać?!? Serio?!? Jak za Piasta Kołodzieja normalnie :D

Odnośnik do komentarza

Myślę, że to dobra kontynuacja dzisiejszego wątku o obywatelach naszego pięknego kraju wysrywajacych dzieci do wiadra

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21411607,tragedia-w-opolskim-85-latka-lezala-w-lozku-gdy-pogryzla-ja.html#BoxNewsLinkImg&a=65&c=61

 

Owszem tragedia, ale kurwa w jednej izbie ze świnia mieszkać?!? Serio?!? Jak za Piasta Kołodzieja normalnie :D

 

no kurwa parsknąłem jak ta świnia: 85-letnia kobieta mieszkała w domu w Strzelnikach (woj. opolskie) z synem i świnią. Ładnie tak na męża mówić kuźwa ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...