Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ten dzień, więc przypominam klasyk

 

Wyobrażacie sobie jakiegoś poważnego człowieka z cywilizowanego kraju jedzącego kurwa polackiego pączka? xD
o kurwa wyobraźcie sobie jak taki James Bond wpierdala je pączka xD bierze wielką kupę gówna z tłuszczem do mordy, lukier mu się kruszy na garnitur, upierdala mu rękaw, dżem z środka się wylewa, nie panuje nad tym, musi szybko wpierdolić, bo się pączek cały rozpierdoli xD
a Donuta? Donuta zje sobie na spokojnie, małymi gryzami, wygląda jak człowiek jedzący deser Z KLASĄ a polak jedzący te "słodkości" to wygląda jak jaskiniowiec co dorwał się do jedzenia xD
HALINA SZYBKO ŻRYJ TEGO PONCZKA DAWAJ NASTEMPNEGO

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz w życiu mam dylemat, czy pojechać obejrzeć mecz przy piwku w miłym towarzystwie, czy wrócić po pracy do domu i się zwyczajnie przekimać :-k Na szczeście jeszcze tylko sześć dni w tej robocie :keke: Dobry

Odnośnik do komentarza

Chyba pierwszy raz w życiu mam dylemat, czy pojechać obejrzeć mecz przy piwku w miłym towarzystwie, czy wrócić po pracy do domu i się zwyczajnie przekimać :-k Na szczeście jeszcze tylko sześć dni w tej robocie :keke: Dobry

 

I co potem?

Odnośnik do komentarza

Nie byłem w harcerstwie, nie byłem w wojsku, ale w rurki się nie mieszcze ;)

 

Ja obecnie zaczynam mieć ten problem, że ciężko znaleźć spodnie, w których nie wyglądam jak w rurkach (oprócz rurek, które nawet przez łydki mi nie przejdą ;))

Odnośnik do komentarza

 

Nie byłem w harcerstwie, nie byłem w wojsku, ale w rurki się nie mieszcze ;)

 

Ja obecnie zaczynam mieć ten problem, że ciężko znaleźć spodnie, w których nie wyglądam jak w rurkach (oprócz rurek, które nawet przez łydki mi nie przejdą ;))

 

Bardzo dobrze. Takie są efekty przysiadów!

Odnośnik do komentarza

 

Może nie słyszeli jeszcze o naprotechnologii?

Odnośnik do komentarza

Jak widzę takich ludzi, to myślę sobie jaka demokracja jest super, że każdy z tej uroczej rodzinki może iść i głosować w wyborach.

Odnośnik do komentarza

ja z kolei jak czytam takie rzeczy, to kurde nie jestem w stanie uwierzyć, że to prawda... nie jesteśmy cholera krajem trzeciego świata, czy kuźwa nie mamy jakichś plemion co to nie znają cywilizacji, żeby kurde nie wiedzieć, że się jest w ciąży... i to rodzice nawet nie zauważyli...

Odnośnik do komentarza

ja z kolei jak czytam takie rzeczy, to kurde nie jestem w stanie uwierzyć, że to prawda... nie jesteśmy cholera krajem trzeciego świata, czy kuźwa nie mamy jakichś plemion co to nie znają cywilizacji, żeby kurde nie wiedzieć, że się jest w ciąży... i to rodzice nawet nie zauważyli...

 

Ale wiesz, że był na TLC nawet taki program "Nie wiedziałam, że jestem w ciąży" i były opisywane takie case'y z UK i US.

Odnośnik do komentarza

Zachowujecie się jak typowi młodzi, wykształceni z wielkich miast. Tacy ludzie też istnieją, i to w dość sporej ilości, najczęściej właśnie daleko od miast, gdzie utrzymują się z roli i ewentualnie pracy dorywczej/sezonowej.

 

BTW - wyobraźcie sobie teraz, jak działają elastyczne formy zatrudnienia w przypadku takich ludzi :>

Odnośnik do komentarza

Zachowujecie się jak typowi młodzi, wykształceni z wielkich miast. Tacy ludzie też istnieją, i to w dość sporej ilości, najczęściej właśnie daleko od miast, gdzie utrzymują się z roli i ewentualnie pracy dorywczej/sezonowej.

 

BTW - wyobraźcie sobie teraz, jak działają elastyczne formy zatrudnienia w przypadku takich ludzi :>

Ja jestem młody wykształcony z niezbyt wielkiego miasta, ale zdumiewa mnie, że trzeba spełnić szereg konkretnych wymogów, żeby móc adoptować psa, a dziecko możesz sobie wysrać do wiadra i jeszcze 500 zł wpadnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...