Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja zawsze czuję takie zażenowanie jak ktoś udostępnia post z tego peja, że mam ochotę pochodzić po pokoju ;) w top 3 takich fanpejdżów są też te dla kierowców ciężarówek (mam sporo kolegów w tym zawodzie, popularna ścieżka kariery w Ostródzie) i ostatnie znalezisko: Łobuz kocha najmocniej. Regularnie udostępnia z niego posty moja koleżanka z klasy z liceum, której obecny mąż, a wtedy chłopak, bił ją, a jak z nim zerwała, to jej nasrał na wycieraczkę.

Odnośnik do komentarza

Bylem kiedys na prezentacji tej "laski" z "kraglosci" - jak jej powiedzialem, ze temat mnie nie dotyczy, to zapytala: "nie dotycza Cie cycki?", a ja sie powstrzymalem przed powiedzeniem "chodzi mi raczej o grube panny ubrane na czarno albo robiace sobie foty pod takim katem, zeby wygladaly na mniej grube".

 

W sumie ciekawe tez bylo to, ze podobno duzo korespondencji to byl u nich hejt, ze dana panna na focie nie jest plus size, bo "ja mam taki sam rozmiar i sie nie czuje plus size".

Odnośnik do komentarza
spoko, ja juz w momencie pracowania jako programista java zdalem na studiach programowanie w javie na 3 w trzecim terminie :)

 

 

 

Spoko Bartus, to właśnie miałeś lepiej w odwrotnej sytuacji ;)

 

Za to PHP nauczyłem się w robocie o wiele więcej niż na studiach.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...