Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

kurwa, no ale dlaczego akurat Chmury :///

Kurde, widzę że to jakiś popularny lokal i to na dodatek w moich okolicach, a ja pierwsze słyszę :-k Ale patrząc po znajomych lubiących go, to jakiś chyba mocno hipsterski, tak?

 

 

no ogólnie tam w bramie jest kilka miejscówek, do Chmur się idzie na bifor, a do Hydrozagadki na balety

 

Odnośnik do komentarza

 

 

kurwa, no ale dlaczego akurat Chmury :///

Kurde, widzę że to jakiś popularny lokal i to na dodatek w moich okolicach, a ja pierwsze słyszę :-k Ale patrząc po znajomych lubiących go, to jakiś chyba mocno hipsterski, tak?

 

 

no ogólnie tam w bramie jest kilka miejscówek, do Chmur się idzie na bifor, a do Hydrozagadki na balety

 

 

Kiedyś w Hydro grałem koncert i jeszcze w Saturatorze, ale ogólnie w tych rejonach nie bywam na imprezach. Dobra, nie ma co pierdolić, w ogóle w ostatnim czasie nigdzie nie bywam #nerdforlife

Odnośnik do komentarza

co za chuje z Netii. sprawdzałem kiedyś na ich stronie oferte i wyszło, że jest dla mnie najkorzystniejsza. wpisywałem mój adres i mi pokazywało cenę jaka mi pasuje. teraz chciałem przejść już do podpisania umowy i nagle cena jest dużo wyższa. :|

http://www.dziennikwschodni.pl/swidnik/swidnik-kosciuszko-patronem-szkoly-zamiast-papieza,n,1000194230.html- na dodatek papieża obrażajo :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...