Skocz do zawartości

Marynia jak rasowy polityk jest zupełnie inna przed wyborami niż po zwycięstwie i wsłuchuje się w protesty 518 przedstawicieli opozycji


krzysfiol

  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nie byłem w harcerstwie, nie byłem w wojsku, ale w rurki się nie mieszcze ;)

 

Ja obecnie zaczynam mieć ten problem, że ciężko znaleźć spodnie, w których nie wyglądam jak w rurkach (oprócz rurek, które nawet przez łydki mi nie przejdą ;))

 

mam tak samo, ja w udach dojebany mocno jestem.

 

 

Ale ja nie jestem wcale gruby :P ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Telimena, rzut kapciem od pałacu prezydenckiego

Uważaj na pedałów ;)

Myślę, że tu się nie różnimy i raczej nie jesteśmy obiektem porządania drugiej osoby
Serio Telimena to główna kawiarnia pedalska ;)

Jahu, wyjdź ze średniowiecza trochę. U mnie jeden z dyrektorów jest jawnie gejem, właśnie śmiga na wakacjach w Azji ze swoim facetem, to jest normalna rzecz i żaden powód do sensacji :roll: Zresztą niedawno odeszła też stąd laska lesbijka, taka zatwardziała, że właściwie cały jej profil na fejsie o tym jest, a wygląd też nie pozostawiał wątpliwości ;)
Do lesb nic nie mam ;) ale pedałami gardze!
Odnośnik do komentarza

 

ja z kolei jak czytam takie rzeczy, to kurde nie jestem w stanie uwierzyć, że to prawda... nie jesteśmy cholera krajem trzeciego świata, czy kuźwa nie mamy jakichś plemion co to nie znają cywilizacji, żeby kurde nie wiedzieć, że się jest w ciąży... i to rodzice nawet nie zauważyli...

 

Ale wiesz, że był na TLC nawet taki program "Nie wiedziałam, że jestem w ciąży" i były opisywane takie case'y z UK i US.

 

No ok, tylko że tam występowały zazwyczaj panie, które jadły masę pączków przez caly rok, a nie tylko w tłusty czwartek ;)

Waga ich to coś koło 110 i więcej kilogramów.

Odnośnik do komentarza

A propos pączków to właśnie wróciłem z degustacji, bo byłem spróbować jakież to pączki mój szef kuchni wymyślił. Muszę powiedzieć, że z masą orzechową i whisky to jeden z najlepszych pączków jakie jadłem. Ale córce najbardziej smakował z białą czekoladą i wiśniami.

Odnośnik do komentarza

W lo w którym uczę była uczennica w ciąży. Rodzice o niej nie wiedzieli, sądzili, że córka przytyła ze względu na leki hormonalne (córka wiedziała, że jest w ciązy, jedynie ściemniała). Na pytanie wychowawcy o ciążę prawie się obrazili. Poznali prawdę gdy jednemu z nich zaczęła rodzić w samochodzie :)

Odnośnik do komentarza

A propos pączków to właśnie wróciłem z degustacji, bo byłem spróbować jakież to pączki mój szef kuchni wymyślił. Muszę powiedzieć, że z masą orzechową i whisky to jeden z najlepszych pączków jakie jadłem. Ale córce najbardziej smakował z białą czekoladą i wiśniami.

 

Nie powiem, brzmi zajebiście.

 

dementuję wszystkie plotki stawiające moją osobę w niekorzystnym świetle. dziękuję za uwagę.

 

No już już :*

 

bo jakbym nie pakował tak łydki mam komara

 

Takie geny, co poradzisz :D

 

 

No, z nadgarstkami mam podobnie. Każdy zegarek albo ostatnia dziurka albo przed ;)

Odnośnik do komentarza

 

Łooo, ale sensacja. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że 80% aut 5+ z polskiego rynku miało krotszy lub dluzszy romans z lakiernikiem/blacharzem. A część z nich to prawdziwi artyści.

 

 

Rzucam Ci wyzwanie. Zrób badanie na jakieś rozsądnej próbie. Na przykład dziesięć tysięcy egzemplarzy, zanim postawisz swoje dolary przeciwko swoim orzechom ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...