Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak Terek Grozny. Juz rozumiem, dzieki. :)

 

Dobrze napełnić puste naczynie :)

 

Udawanie, ze się nie wie co to "mes que un club" i zgrywanie przy tym wielkiego piłkarskiego fachowca -> :rotfl:

no bo przecież udawałeś, bo skąd by sie wzięła wzmianka o Tereku? :-k

Pochichotałeś już wystarczająco?

Odnośnik do komentarza

Tematu czerwone kartki nie zamierzam już poruszać, ale na prawdę uważacie, że do jej momentu Barcelona grała jakoś znacząco lepiej? Przecież też grali piach i tylko zaliczyli kilka strzałów więcej. Większość nie stanowiła większego zagrożenia. Dopiero jak Pepe zszedł przeprowadzili dwie akcje i zdobyli dwie bramki, gdzie jedna to popis jednego gracza i bierna postawa obrońców, a druga popisów dwóch graczy i znów bierna postawa obrońców.

 

Mecz był na nudne 0:0.Mourinho miał ostatnio nosa do zmian, więc nie wiadomo jakby się top potoczyło....Jednakże, pierwszy gol to akcja skrzydłem jakich w tym meczu było wiele i błąd Marcelo, który się poślizgnął (można oczywiście postawić śmiałą tezę, że jakby było po 11 Marcelo trzymałby się murawy ;) ) natomiast drugi rzeczywiście poszedł środkiem od początku do końca i tam MÓGŁ być Pepe

Odnośnik do komentarza
To tak jak Terek Grozny. Juz rozumiem, dzieki. :)

 

Dobrze napełnić puste naczynie :)

 

Udawanie, ze się nie wie co to "mes que un club" i zgrywanie przy tym wielkiego piłkarskiego fachowca -> :rotfl:

no bo przecież udawałeś, bo skąd by sie wzięła wzmianka o Tereku? :-k

Pochichotałeś już wystarczająco?

 

No no, odpusc sobie ad personam, mistrzu. Chyba, ze chcesz zejsc do takiego poziomu rozmowy, jak wolisz. :)

http://365opinii.blo...j-niz-klub.html

Odnośnik do komentarza

Widzisz, zapedzasz sie - udawalem ignoranta nie po to, by osmieszyc Barce - mialem nadzieje, ze Zimny faktycznie podlinkuje mi jakis przyjemny referat na temat wyzszosci Barcelony nad innymi klubami (skoro tak sie awanturuje, gdy inni tego okreslenia uzywaja), a dostalem to, czego sie spodziewalem, czyli nic nowego. :)Wiecej niz klub zdaniem wikipedii to po prostu haslo reklamowe i tyle. Z mojej strony koniec, lece spac. No stress, panowie :pa:

Odnośnik do komentarza
faktycznie podlinkuje mi jakis przyjemny referat na temat wyzszosci Barcelony nad innymi klubam

Ale skąd miałaby się brać ta wyższość? To klub, jak każdy inny. Owszem, dla miejscowej ludności "okupowanej" przez Kastylijczyków, ci panowie są odzwierciedleniem niepodległościowych ambicji; są ichnią wizualizacja potężnej Katalonii. Możesz uznać "mquc" jako zwykłą reklamę. Ale przy odrobinie dobrej woli dojrzysz coś więcej. Ale nie jest to "więcej" w rozumieniu "lepiej" w porównaniu do innych klubów.

Może tylko dla nas, kibiców Barcelony.

Odnośnik do komentarza

Widzisz, zapedzasz sie - udawalem ignoranta nie po to, by osmieszyc Barce - mialem nadzieje, ze Zimny faktycznie podlinkuje mi jakis przyjemny referat na temat wyzszosci Barcelony nad innymi klubami (skoro tak sie awanturuje, gdy inni tego okreslenia uzywaja), a dostalem to, czego sie spodziewalem, czyli nic nowego. :)Wiecej niz klub zdaniem wikipedii to po prostu haslo reklamowe i tyle. Z mojej strony koniec, lece spac. No stress, panowie :pa:

 

ahahaha, no nie wierze :lol: albo naprawde nie potrafisz czytac ze zrozumieniem albo wczorajsza porazka przeslania Ci mozg :) dla wyjasnienia: demrefranis sugerowal ze WNK oznacza to ze pilkarze Barcy nie symuluja, zawsze graja fair itp, ja tylko staram sie zwrocic uwage ze to wcale tego nie oznacza, a Ty znowu swoje. moze rzeczywiscie sie przespij.

Odnośnik do komentarza
faktycznie podlinkuje mi jakis przyjemny referat na temat wyzszosci Barcelony nad innymi klubam

Ale skąd miałaby się brać ta wyższość? To klub, jak każdy inny. Owszem, dla miejscowej ludności "okupowanej" przez Kastylijczyków, ci panowie są odzwierciedleniem niepodległościowych ambicji; są ichnią wizualizacja potężnej Katalonii. Możesz uznać "mquc" jako zwykłą reklamę. Ale przy odrobinie dobrej woli dojrzysz coś więcej. Ale nie jest to "więcej" w rozumieniu "lepiej" w porównaniu do innych klubów.

Może tylko dla nas, kibiców Barcelony.

 

Moze :)

 

@Zimny

Wybuchales juz w Maryni, w Livescorze i pewnie jeszcze gdzies, wiec zluzuj, to nie kwestia dzisiejszej obserwacji.

Odnośnik do komentarza

Seju, ale Zimny ma rację. Skoro wszyscy kibice Barcy od jakiegoś czasu spokojnie i cierpliwie tłumaczą co znaczy "mquc", a wy dalej swoje, to się kończy spokój i cierpliwość. Z ludźmi wykazującymi szczątkową inteligencję i wolę zrozumienia da się spokojnie dogadać, tym bardziej, że to nie jest sztuka czy ocena kontrowersyjnej sytuacji, gdzie ile obserwatorów tyle opinii, tylko fakt.

"Więcej niż klub" nie oznacza, że jest to klub lepszy niż inne, tylko że jest to coś więcej niż drużyna, które się kibicuje, dla Katalończyków.

Odnośnik do komentarza

 

Skoro piłka była poza boiskiem to jaki karny czy wolny?? Litości.

 

Jaja sobie robisz, że kiedykolwiek grałeś w piłkę? :| Z trybun to wykonają? Gdzie było przewinienie? Na księżycu czy w polu karnym? Litości.

 

Jak piłka jest poza boiskiem w momencie przewinienia (czyli nie jest w grze) to jak można podyktować rzut wolny/karny?? W tamtej sytuacji najpierw była akcja, w której Pedro oddał strzał, a faul Marcelo nastąpił później. Sędzia pokazuje czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie (celowe nadepnięcie przeciwnika).

Odnośnik do komentarza

a ten pozwoli zrozumieć filozofię Kaliego Mourinho :)

 

filozofię aktorów piłkarzy Barcelony. Można tak w kółko i co to da? Obie strony zabijają futbol. Jedni są agresywni, faulują, wybijają przeciwnika z rytmu. Drudzy udają, oszukują i wywierają presję na sędziego. Na dzień dzisiejszy oba kluby prezentują jedno dno i takie El Clasico, to każdy kibic piłki nożnej powinien jak najszybciej zapomnieć, gdyż jest po prostu niegodne nazywania tego piłką nożną.
Odnośnik do komentarza

No, wstawiałeś pirata, fakt, cofać się i oglądać.

 

A Zimny* powinien nauczyć się co to znaczy prowokacja i parodia (tu: języka barceloniarskich napinaczy), btw: nie uważam Barcelony za Więcej Niż Klub, póki ci jej wspaniali wychowankowie grają w hiszpańskiej reprezentacji, ale pewnie macie na mnie wyjebane...

Swoją drogą na forum sporo jest Katalończyków, którzy spinają się, że ich kochana FCB popiera separatyzm kataloński i bardzo ich to obchodzi :-k

 

@Czarls

Dno moralno-etyczne dnem, ale piłkarsko to są ponoć najlepsze drużyny świata. Mam nadzieję, że ManUtd pokaże Barcelonie, że jest dużo lepszy.

 

*- doceń, że wyróżniam się niesamowitym geniuszem, tj. nie jestem kompletnym kretynem, i nie przekręcam Twojej ksywki. Nie, żebym coś sugerował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...