Skocz do zawartości

FC Barcelona


Rekomendowane odpowiedzi

Mam gdzieś Barcę, nie oglądałem tamtego meczu, tak samo mam gdzieś Real, nie oglądam PD. Może i niesłusznie nieuznano gola (jedna powtórka nic nie wyjaśnia, a nie widzę celu roztrząsania tego przypadku, bo zwyczajnie mi wisi), tylko jak to się ma do omawianej sprawy? W 2009 roku mówili kibice Barcy, że to potraktowanie Chelsea przez sędziego to zadośćuczynienie za 2002 rok i Koreę Hiddinka pokonującą, po wałku, Hiszpanię. W tym roku - za Arsenal. Wspaniale!

 

Udupmy kogoś, skoro ktoś nas tak udupił! Urra!

 

@jmk

Nie żałuję jakoś specjalnie, wkładałeś w dyskusję jedynie ad personam :) A od tego co dostanę - wara, bo to moje będzie i nie życzę sobie dyskusji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
ylko jak to się ma do omawianej sprawy?

 

Nie wiem, to Ciebie tak straszliwie boli piłkarska niesprawiedliwość. Myślałem, ze jak pokażę Ci błąd na niekorzyść Barcelony przyjmiesz w końcu do wiadomości, że tak samo mógł sie pomylić Stark.

 

W tym roku - za Arsenal. Wspaniale!

 

a kto tak mówi?

Odnośnik do komentarza
Nie wiem, to Ciebie tak straszliwie boli piłkarska niesprawiedliwość. Myślałem, ze jak pokażę Ci błąd na niekorzyść Barcelony przyjmiesz w końcu do wiadomości, że tak samo mógł sie pomylić Stark.

Overbo też się mylił, ja wiem. Zresztą pokazałeś mi bramkę, która jest bardzo trudna do interpretacji (acz, powinna być chyba uznana), a ja teraz znalazłem - czerwień dla van Persiego, kompletnie z tyłka wyciągniętą. Strzał po gwizdku jako druga żółta i nakładka bez kontaktu - jako czerwona bez gadania. Swoją drogą to, że sędzia źle to widział, to jedynie "zasługa" Alvesa, który przysymulował. Nie wiem, w jakim niby sensie (bo na pewno nie ze względu na grę fair play) Barcelona to "Więcej Niż Klub"?

 

*- Może ze względu na separatyzm kataloński? Ale dlaczego w takim razie wszyscy ci Katalończycy grają na łasce króla w reprezentacji?

Odnośnik do komentarza

Ależ Ty szukasz tych niesprawiedliwości rzetelnie, normalnie szacunek :)

 

Ale dlaczego w takim razie wszyscy ci Katalończycy grają na łasce króla w reprezentacji?

Nie wiem, może im się podoba być poddanym Juana Carlosa? Albo chcą coś osiągnąć na niwie reprezentacyjnej, a póki co reprezentacja Katalonii gra tylko towarzysko? Wiem, ze Oleguerowi się nie podobało mruczeć hymn Hiszpanii i odmówił przyjazdu na kadrę.

Odnośnik do komentarza

Czekać, aż każesz mi dowody przedstawić - nie mam ich, choć uważam, że jest coś na rzeczy. Z drugiej strony sądzę, że nikt nie stoi za spiskiem. System faworyzowania Barcelony sam się utrzymuje - z sympatii arbitrów do WNK, z możliwości większego zarobku - po prostu każdemu się to opłaca i nikt nie musi kupować meczów, nikt nie musi mówić niczego wprost, każdy sobie w głowie może pokalkulować: najbardziej opłaci się finał marzeń, rewanż za spotkanie sprzed dwóch lat - Barca-Manchester. Nie podejrzewam przy tym, że ktoś to ustala przed edycją LM, samo jakoś wychodzi...

Przy czym Barca kadrowo to zespół z najwyższej półki, nie neguję. Ale na pewno nie na tyle dobry, by co roku dochodzić tak daleko.

 

A niesprawiedliwości? Nie jestem detektywem, wkurzają mnie ewidentne wałki w meczach, które oglądam.

Odnośnik do komentarza

Polecam obejrzeć ten film, w którym jest wyjaśniona przynajmniej część przyczyn, ze względu na które Barcelonę określa się czymś więcej niż zwykły klub.

 

Przy czym Barca kadrowo to zespół z najwyższej półki, nie neguję. Ale na pewno nie na tyle dobry, by co roku dochodzić tak daleko.

To jaki zespół może co roku dochodzić tak daleko? :rotfl:

 

Finał Barcelona - Manchester (przypomnę, że przed nami jeszcze rewanże w półfinałach, no ale to taki drobny, nieistotny szczegół) zapewnią obu klubom sędziowie, a nie piłkarze oraz sztab szkoleniowy :roll:.

Odnośnik do komentarza

Lucas, nie będę oglądać Twoich pirackich wersji filmów dokumentalnych, więc łap ignora (wspartego Twoimi notorycznymi nadinterpretacjami i pseudoznawstwem).

 

Nie twierdzę, że Manchesterowi utorowali do finału drogę sędziowie, jedynie Barcelona ma w tym sezonie taki luksus. Co z tego, że jest rewanż na CN, skoro to tylko okazja na kolejny wałek (acz nie sądzę, by Real podołał jej w równej walce, nie na CN)...

Odnośnik do komentarza
System faworyzowania Barcelony sam się utrzymuje - z sympatii arbitrów do WNK, z możliwości większego zarobku - po prostu każdemu się to opłaca i nikt nie musi kupować meczów, nikt nie musi mówić niczego wprost, każdy sobie w głowie może pokalkulować: najbardziej opłaci się finał marzeń, rewanż za spotkanie sprzed dwóch lat - Barca-Manchester

 

ale po co arbitrzy maja wspierać Barcelonę? W czym komercyjnie Barcelona jest lepsza od Realu? Dlaczego nikt nie chce pojedynku Mourinho - SAF? Ronaldo przeciwko swojemu byłemu klubowi (i do tego na angielskiej ziemi!) Przeciez dla "ONYCH" to o wiele lepsze starcie niż niemal pewne mizianie się Pepa z SAFem i graczy Barcelony z graczami Man Utd.

Jeszcze jakby chociaż finał był na Camp Nou, ale jest na Wembley :|

 

A niesprawiedliwości? Nie jestem detektywem, wkurzają mnie ewidentne wałki w meczach, które oglądam.

Szczerze? To moim zdaniem wkurwiają Cię wałki, które nie są po Twojej myśli.

Odnośnik do komentarza
samo jakoś wychodzi..

 

Genialny argument.

 

Ok odpowiem Ci jeszcze raz: To tylko piłkarze, to tylko sędziowie. W dzisiejszych czasach symulowanie jest powszechne niemal w każdym meczu, tak samo jak pomyłki sędziowskie. Nawet - przyznam rację - sam był dał żółtą kartkę Pepe ii... co? Nie zmienia to faktu, że Barcelona była zespołem o wiele lepszym wczoraj niż Real, który sobie nie stworzył absolutnie nic. Symulacje i błędy arbitra były po obu stronach. To chciałem Ci udowodnić, bo zachowujesz się jakby wszystkie mecze były czyste, a w tym jednym sędzia skrzywdził biedny Real.

Tak samo sędziowie 'dali' pierwsze miejsce w La Liga, finał CDR? Dwa lata temu 6 zdobytych pucharów to też sędziowie? LM z 2006 też?

 

Real jest marketingowo przecież większym zespołem niż Barcelona. Albo porównywalnym, a Mourinho jest zdecydowanie bardziej medialną postacią niż Pep. Ta Twoja teoria się kupy nie trzyma.

Odnośnik do komentarza

Michu, a pewnie jeszcze ciekawszy byłby finał Realu z Schalke. Wiadomo Raul i cała ta historia z wieloletnią grą w Realu, powrót wielkiego Realu, szansa na kolejną wygraną Mourinho i potwierdzenie, że jest The Special One, a nie The Special Five, kibice neutralni lubią kibicować tym słabszym, więc Schalke też pasuje...

Odnośnik do komentarza

Choćby przykład z najbliższego otoczenia - do wyboru szlagier Chelsea-ManUtd lub Barcelona-Szachtar. Polsat wybiera opcję drugą. Na serwisach sondy obok oburzonych artykułów dziennikarzy: 60% woli jednak Barcę z Szachtarem (sport.pl, sports.pl; zobacz sobie).

 

Liczę teraz na odpowiedź, że Polska nie jest miarodajnym środowiskiem, bo (tu wstaw cokolwiek grającego na narodowych kompleksach).

 

Szczerze? To moim zdaniem wkurwiają Cię wałki, które nie są po Twojej myśli.

Oczywiście, że tak. Z tym, że wkurwiają mnie również wałki, gdy jestem postronnym obserwatorem (vide: wczoraj, gdzie Realu i Barcy nie lubię w tym samym stopniu, acz swoją antypatię do Barcy podkreślałem ostatnio bardziej - bo Real nie wychylał się poza 1/8 finału LM).

Odnośnik do komentarza

Mam gdzieś Barcę, nie oglądałem tamtego meczu, tak samo mam gdzieś Real, nie oglądam PD. Może i niesłusznie nieuznano gola (jedna powtórka nic nie wyjaśnia, a nie widzę celu roztrząsania tego przypadku, bo zwyczajnie mi wisi), tylko jak to się ma do omawianej sprawy? W 2009 roku mówili kibice Barcy, że to potraktowanie Chelsea przez sędziego to zadośćuczynienie za 2002 rok i Koreę Hiddinka pokonującą, po wałku, Hiszpanię. W tym roku - za Arsenal. Wspaniale!

 

Udupmy kogoś, skoro ktoś nas tak udupił! Urra!

 

@jmk

Nie żałuję jakoś specjalnie, wkładałeś w dyskusję jedynie ad personam :) A od tego co dostanę - wara, bo to moje będzie i nie życzę sobie dyskusji na ten temat.

 

Gdzie byłeś jak Ricardo Carvalho przytrzymuje Valdesa a Terry zdobywa gola w 2005? Nie pasowało by do Twojej dramatycznej scenerii?

 

 

No fak, Real wygrywa mecz z Barceloną w CdR po wąłku stulecia, Arbeloa stąpa po Villi w 13 minucie i nie ma kartki :| Sytuacja jasna, względny spokój w temacie, przecież co tam taka sytuacja dobrze złej Barcelonie. Wlatuje Seju i triumfuje a teraz zgrywa trolla z najwyższej półki, z której niestety wcześniej książki spadły mu na głowę uszkadzając wzrok, Oddajcie puchar, bo to WYPACZYŁO wynik meczu (ej skąd ja to znam :D ) (Barcelona by wygrała grając w 10, przecież Mourinho potwierdził [ano fakt to jemu nie pasowało by do scenerii]). Żal!

Odnośnik do komentarza

 

Widziałeś aby komuś złamali nogę po wejściu nakładką w piłkę w powietrzu?

 

czyli czerwona powinien dostac dopiero wtedy gdyby ta noge zlamal tak?

 

Nie, powinien dostać czerwoną za myślozbrodnię, pewnie w zamiarze chciał mu odgryźć jaja.

 

http://www.as.com/futbol/video/roja-pepe-fue-injusta/20110428dasdasftb_12/Ves

 

Dziękuję, nie mam pytań.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...