Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

O mój Boże muszę wam coś powiedzieć

 

Obejrzałem właśnie pierwszy odcinek The Grand Tour i czuję się tak, jakby Skunks wypsikal na mnie cały swój smród z gruczołów. Mam ochotę spalić ubranie, w którym obejrzałem ten program.

 

To było czyste zło. Nie takie, które pojawia się znienacka i sprawia, że niezły film staje się nagle słaby. Nie, to jest coś w stylu filmu na tv puls typu "anakonda kontra waran z Komodo" - w pierwszej scenie widzisz jak jeden chujowo zrobiony na komputerze potwór walczy z drugim tak samo zrobionym potworem i już wiesz, co to będzie za film.

 

Tak samo jest z TGT. Już w pierwszej minucie na ekranie pojawia się tak gargantuiczna dawka zezuncji spowodowanej przez maksymalne tryhardowanie i katastrofalne aktorstwo głównych bohaterów i na maksa nieudolna próbe przeszczepu programu do USA, że nie umiem tego określić. I to właśnie uczucie zażenowania połączonego z niesmakiem towarzyszy aż do ostatniej minuty.

 

I nawet próby maskowania tego pięknymi zdjęciami nic nie dają.

 

Jest to bezapelacyjnie i bezsprzecznie najgorsza rzecz, jaką widziałem w tym roku.

Odnośnik do komentarza

No ja niestety trochę podzielam tę opinię. Jak zobaczyłem to intro w pierwszym odcinku z tą zajebistą muzyką to się jarałem jak dziecko, a na koniec chodziłem po pokoju. Te śmierci aktorów ahahahahhahahahaha

 

dramat. Obejrzałem drugi odcinek i niestety było jeszcze gorzej, cała ta misja była tak mega żenująca, że nie obejrzałem od tego czasu żadnego kolejnego odcinka... kiedyś czekałem z wypiekami na twarzy :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...