Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat nie byłem na onecie, wp, interii, o2 czy innym gównie :-k Jako leming czytam newsy w tvn24 i czasami na fejsie jakieś arty z GW się pojawiają to odpalam. Nie wiem po co wchodzić na pozostałe serwisy :-k

Na onecie są bardzo fajne wywiady z muzykami, czy jakieś artykuły na temat zespołów przy okazji jakichś rocznic, premier płyt, itd. zawsze lubię poczytać. Ogólnie bardzo fajne artykuły z różnych dziedzin się tam pojawiają. Same newsy to jak wszędzie, trzeba brać poprawkę i najlepiej czytać to samo w kilku źródłach (co swoją drogą też wkurwia :P)

Odnośnik do komentarza

Znacie jakas strone z torkami, oprocz zooqle, z baza flackow?

Jeszcze miesiąc temu poleciłbym Ci what.cd, ale dranie zamknęli największy i najlepszy serwis z muzyką :(

 

Lubię sylwestry w BCN, nic tutaj się nie dzieję, dzień jak co dzień. Od wtorku, gdy przyjechałem, usłyszałem może jedną petardę. Pamiętajcie, jak ktoś z waszych znajomych był w czasie sylwestra w Barcelonie i opowiadał poźniej niewiadomo jakie rzeczy i co się działo, to zmysłał ;)

Tak swoją drogą, to mamy sporą nadwyżkę w forumowych finansach :-k.

Odnośnik do komentarza

 

Znacie jakas strone z torkami, oprocz zooqle, z baza flackow?

Jeszcze miesiąc temu poleciłbym Ci what.cd, ale dranie zamknęli największy i najlepszy serwis z muzyką :(

 

Lubię sylwestry w BCN, nic tutaj się nie dzieję, dzień jak co dzień. Od wtorku, gdy przyjechałem, usłyszałem może jedną petardę. Pamiętajcie, jak ktoś z waszych znajomych był w czasie sylwestra w Barcelonie i opowiadał poźniej niewiadomo jakie rzeczy i co się działo, to zmysłał ;)

Tak swoją drogą, to mamy sporą nadwyżkę w forumowych finansach :-k.

 

O jak ja to lubiłem w Irlandii. Owszem była imprezka zawsze w pubie, ale raczej taka symboliczna a nie obowiązkowy największy rozpierdol w roku. I zero petard, kurwa :)

Odnośnik do komentarza

 

To u mnie właśnie teraz się pojawiło na onecie zabezpieczenie. Zawsze działała strona dobrze, a teraz pod głównymi wiadomościami jest "wyłącz Adblocka". Newsów sportowych już nie poczytam z Adblockiem. Nie wiem na ile to zgodne z ich celem, ale po prostu przestałem wchodzić na onet.

 

 

Ja miesiac sie bronilem, ale w koncu wylaczylem. Gorzej, ze te reklamy na onecie sa czesto mocno wkurwiajace :/

Odnośnik do komentarza

 

Tak swoją drogą, to mamy sporą nadwyżkę w forumowych finansach :-k.

 

To oddac na jakis szczytny cel czy cus :-k

 

Swoja droga, przypomnialo mi sie, jak kilka lat temu, na jednym z for o tematyce sportow motorowych gdzie sobie pisze, byla zbiurka pieniedzy dla jednego z teamow (ktoras Formuła - nie wiem czy nie Formuła 3). W zamian mialo byc logo forum na bolidzie. Niestety team ostatecznie nie przystapil do sezonu, ale pomysl byl fajny :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że w tym roku w modzie jest deklarowanie niechęci do fajerwerków. W zeszłym roku był klimat antyalkoholowy. Super! Ciche, spokojne, bezalkoholowe imprezy sylwestrowe zawsze na propsie! Spotkajmy się o północy na IRC-u!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...