Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie me_who, to nie ten kaliber i dlatego nie można porównać. Swoją drogą mogę odbić pałeczkę i Wy, tolerancyjnych aż do bólu, jednak na kiboli narzekacie lekko mówiąc, żądając surowych kar i totalnej inwigilacji itp dla nich, niektórzy nawet pisali o rozstrzelaniu :D.

Odnośnik do komentarza

Wracam do sprzątania w domu, bo nie mam ochoty na czytanie tego typu tekstów w XXI wieku. Gwałty/zamachy to pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, a nie można przez to olać osób, które potrzebują pomocy, bo uciekają przed wojną. Trochę humanitaryzmu.

 

rozpierdala mnie ten argument "w XXI" wieku. owszem, pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, ale laczy ich jedna rzecz - wszyscy sa muzulmanami.

Odnośnik do komentarza

Timon, tak. Tylko ja oceniam pojedynczego Jaha i nie wyskakuje z tekstem, że każdy mieszkaniec Ząbek to debil ;).

 

A gdyby wśród 100 mieszkańców Ząbek, na forum zarejestrowane byłoby 50 z nich i 40 byłoby debilami? Patrzyłbyś na kolejnego zarejestrowanego z dystansem?

Odnośnik do komentarza

 

Timon, tak. Tylko ja oceniam pojedynczego Jaha i nie wyskakuje z tekstem, że każdy mieszkaniec Ząbek to debil ;).

 

A gdyby wśród 100 mieszkańców Ząbek, na forum zarejestrowane byłoby 50 z nich i 40 byłoby debilami? Patrzyłbyś na kolejnego zarejestrowanego z dystansem?

 

Nie, najpierw musiałbym go trochę poznać, bo jak sam zauważyłeś nawet w takich Ząbkach ;) można znaleźć osobę posiadającą trochę rozumu.

Odnośnik do komentarza

No własnie me_who, to nie ten kaliber i dlatego nie można porównać. Swoją drogą mogę odbić pałeczkę i Wy, tolerancyjnych aż do bólu, jednak na kiboli narzekacie lekko mówiąc, żądając surowych kar i totalnej inwigilacji itp dla nich, niektórzy nawet pisali o rozstrzelaniu :D.

No ale chyba tych co się awanturują, a nie wszystkich na stadionie, łacznie z Januszami i sektorem rodzinnym? Bo trzymając się tej analogii, to Ty własnie tak chcesz zrobić.

Odnośnik do komentarza

 

No własnie me_who, to nie ten kaliber i dlatego nie można porównać. Swoją drogą mogę odbić pałeczkę i Wy, tolerancyjnych aż do bólu, jednak na kiboli narzekacie lekko mówiąc, żądając surowych kar i totalnej inwigilacji itp dla nich, niektórzy nawet pisali o rozstrzelaniu :D.

No ale chyba tych co się awanturują, a nie wszystkich na stadionie?

 

 

Czasem była mowa np. o wszystkich będących na wyjeździe. I uogólnianie też do wszystkich 'kiboli'.

Odnośnik do komentarza

 

Wracam do sprzątania w domu, bo nie mam ochoty na czytanie tego typu tekstów w XXI wieku. Gwałty/zamachy to pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, a nie można przez to olać osób, które potrzebują pomocy, bo uciekają przed wojną. Trochę humanitaryzmu.

 

rozpierdala mnie ten argument "w XXI" wieku. owszem, pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, ale laczy ich jedna rzecz - wszyscy sa muzulmanami.

 

Kurwa no ile można powtarzać, że to nawet nie jest 1% muzułmanów w Europie. Nie można kogoś prześladować i traktować nieludzko, bo x osób danego wyznania robi złe rzeczy :roll:.

Co do kibiców to sam chodzę do kotła i lubię race, ale ten mem zawsze mnie śmieszy: http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_qURrCAKBp3gwiXdYQYnrjUOaffZ4mBU9.jpg:keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Timon, tak. Tylko ja oceniam pojedynczego Jaha i nie wyskakuje z tekstem, że każdy mieszkaniec Ząbek to debil ;).

 

A gdyby wśród 100 mieszkańców Ząbek, na forum zarejestrowane byłoby 50 z nich i 40 byłoby debilami? Patrzyłbyś na kolejnego zarejestrowanego z dystansem?

 

Nie, najpierw musiałbym go trochę poznać, bo jak sam zauważyłeś nawet w takich Ząbkach ;) można znaleźć osobę posiadającą trochę rozumu.

 

 

Ha! Brawo, właśnie, musiałbyś poznać. I słusznie i ja też chciałbym, aby moje państwo znało wszystkich imigrantów, z imienia nazwiska, danych, tożsamości, a resztę, która tego nie potrafi udokumentować, wyjaśnić, nie da się tego sprawdzić - trzymać z dala od reszty i drążyć, aż dojdziemy skąd jest i jak jest w porządku to zapraszam, a jak ma coś podejrzanego, wyrok albo coś to odsyłamy skąd jest.

 

Też byś nowego z Ząbek monitorował, więc...:)

Odnośnik do komentarza

 

Wracam do sprzątania w domu, bo nie mam ochoty na czytanie tego typu tekstów w XXI wieku. Gwałty/zamachy to pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, a nie można przez to olać osób, które potrzebują pomocy, bo uciekają przed wojną. Trochę humanitaryzmu.

 

rozpierdala mnie ten argument "w XXI" wieku. owszem, pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, ale laczy ich jedna rzecz - wszyscy sa muzulmanami.

 

 

Muzułmański terroryzm w Europie i Stanach to stosunkowo nowe zjawisko, do czasu interwencji USA i NATO w Afganistanie zdecydowanie więcej osób zginęło z rąk Europejczyków (IRA, ETA itp)

Odnośnik do komentarza

jmk, nie monitorowałbym go :lol:. Nie mogę ocenić osoby, której nie znam, więc musiałbym poczekać na jakieś jego wypowiedzi. Wcześniej nie miałbym o nim zdania, a nie wyzywał w ciemno od debili :). Ty robisz trochę inaczej, bo w ciemno dajesz pewną łatkę osobom wyznającym jedno wyznanie, więc nasze zachowania nie są zbliżone.

Odnośnik do komentarza

 

 

Wracam do sprzątania w domu, bo nie mam ochoty na czytanie tego typu tekstów w XXI wieku. Gwałty/zamachy to pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, a nie można przez to olać osób, które potrzebują pomocy, bo uciekają przed wojną. Trochę humanitaryzmu.

 

rozpierdala mnie ten argument "w XXI" wieku. owszem, pojedyncze osoby, ew. grupy terrorystyczne, ale laczy ich jedna rzecz - wszyscy sa muzulmanami.

 

 

Muzułmański terroryzm w Europie i Stanach to stosunkowo nowe zjawisko, do czasu interwencji USA i NATO w Afganistanie zdecydowanie więcej osób zginęło z rąk Europejczyków (IRA, ETA itp)

 

 

owszem, zgadzam sie - mnie chodzi o ostatnie lata, gdzie wzrost tego typu atakow jest ogromny.

Odnośnik do komentarza

Kurde, ogarnijcie się bo nie wiem czy czytać "rasizm jest spoko", czy "Legia to nie mistrz"


Aczkolwiek padały tu już zajebiste teskty, takie jak "nie jestem rasistą, nie mam nic przeciwko murzynom i żołtkom, tylko te arabusy mnie wkurwiają". lolłem hardo :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...