Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Chodzi o myślenie, że wszyscy są podejrzani, wszyscy są winni.

Czy gwałt to odpowiedni kaliber porównania? Jeśli tak, to kazdy facet jest podejrzany o potencjalny gwałt. Chcesz być śledzony, bo możesz kogoś zgwałcić? W końcu jesteś facetem, a 99% gwałcicieli to faceci.

no ale na tym forum w 99% przypadkow kibice czy tez "kibole" sa wrzucani do jednego worka, jakos nie widzialem nigdy tych glosow oburzenia i glosow obroncow ze jak to tak? i jakis czas temu byl na forum temat kontroli drogowej i badaniu alkomatem - to co, tez powinienem byc oburzony podczas kontroli ze jak to mnie mozna badac skoro ja nigdy nie jechalem po alkoholu? wtedy tez byly glosy, ze nie powinno sie badac wyrywkowo i bylo oburzenie na takie podejscie, ze jak inaczej to sprawdzac?

Odnośnik do komentarza

Szefa nie było prawie cały dzień, nawet dzwoniłem do niego mówić co zrobiłem i czy ma coś dla mnie dodatkowego, miał. Zrobiłem i to, w końcu przyjechał i tak z partyzanta mnie wziął ;) Że chciałby przed świętami jeszcze pogadać o tym co ja sądzę o pracy itp. No i mówię, że mi się tu podoba i chciałbym zostać, ale chciałbym też podwyżkę, on że podwyżka spoko, ale... że no widzisz jak to czasem jest z Twoją dyspozycyjnością, że muszę dbać o siebie, żeby potem nie było, że do szpitala muszę iść, że pewnie bym chciał zostać przy tych 7h, chociaż czasem brakuje czasu... że bywają sytuacje, że się nudzę w pracy (serio to były takie dwa dni:D) i mógłby mi nawet jeszcze więcej płacić, gdybym chciał wziąć jeszcze na siebie część spraw administracyjnych np. faktury. Mówił, że docenia moje zaangażowanie, chęci i że jestem pracowity, ale jeszcze niektóre rzeczy kuleją np. grafika czy programowanie (no co Ty) i że czasem zapominam, nazwiska notariuszy. No i zaraz był tel ze zgłoszeniem i się rozeszło, że pomyślimy i "na pewno się dogadamy i będzie ok".

Odnośnik do komentarza
Nas to w sumie pewnie już nie będzie dotyczyło, ale nasze dzieci i wnuki będą żyły w muzułmańskiej Europie opartej na prawie szariatu

To jest mit. Niska dzietność nie jest cechą religii, lecz cechą bogactwa. W Europie na przykładzie Francji jak na dłoni widać, że muzułmańska ludność ma z każdym pokoleniem bogatszym (a są bogatsze siłą rzeczy) coraz niższą dzietność i baardzo szybko zmierza ku normie europejskiej. Zresztą dzietność muzułmańska nie jest jakoś tak niebywale wyższa od europejskiej + startują z pozycji dość niskiego odsetku mieszkańców.

Zatem hasła o tym, że w perspektywie pokolenia/dwóch Europejczycy będą żyć w szariackiej Europie to baśni z mchu i paproci, ewentualnie teksty polityczne na poziomie "Żydzi zatruwają wodę pitną" z Do Rzeczy Der Stuermer, zmierzające tylko i wyłącznie do eskalacji nienawiści względem muzułmanów. To i to należałoby wyciąć z dyskursu publicznego.

Nawiasem mówiąc mimo grozy tej sytuacji jakoś mi lżej żyć w Europie zagrożonej atakami muzułmańskimi, niż w Europie opanowanej przez nacjonalistów. Ten drugi scenariusz przerabialiśmy, dał dużo więcej ofiar niż muzułmanie są w stanie sobie wymarzyć.

 

Also bawią mnie kibole twierdzący, że "muzułmanie to element niebezpieczny, trzeba ich do upadłego kontrolować", którzy jednocześnie bez cienia wątpliwości narzekają, że państwo ich do upadłego kontroluje i w ogóle co to za złe służby, że monitorują ich działania. :keke:

 

@T-m graty :)

Odnośnik do komentarza

 

Nie. Chodzi o myślenie, że wszyscy są podejrzani, wszyscy są winni.

Czy gwałt to odpowiedni kaliber porównania? Jeśli tak, to kazdy facet jest podejrzany o potencjalny gwałt. Chcesz być śledzony, bo możesz kogoś zgwałcić? W końcu jesteś facetem, a 99% gwałcicieli to faceci.

no ale na tym forum w 99% przypadkow kibice czy tez "kibole" sa wrzucani do jednego worka, ja

 

 

kolejny raz ugólniasz, na podstawie kilku przypadków rzucasz hasła 99%, zarówno w przypadku imigrantów, jak teraz komentarzy na temat kibiców - masz bardzo zaburzona percepcję

 

Odnośnik do komentarza

@jmk: brzmi dobrze, każdy pracodawca przy przedłużaniu umowy i gadce o podwyżce nagle znajduje 100 minusów na Twój temat ;) ale brzmi jakby chciał dalej z Tobą współpracować, więc trzymam kciuki :) nie pamiętam ile teraz dostajesz, ale tak szczerze to 2k netto powinieneś dostać spokojnie za taką robotą z takimi umiejętnościami :-k

 

@Flint: własnie odpaliłem i w online nie mogę wejść

 

@all: FM 17 za 115 zł na cdkeys - brać? Bo akurat bym popykał w tzn. międzyczasie :-k


a teraz na Steam jakaś aktualizacja się nakazała zainstalować :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie. Chodzi o myślenie, że wszyscy są podejrzani, wszyscy są winni.

Czy gwałt to odpowiedni kaliber porównania? Jeśli tak, to kazdy facet jest podejrzany o potencjalny gwałt. Chcesz być śledzony, bo możesz kogoś zgwałcić? W końcu jesteś facetem, a 99% gwałcicieli to faceci.

no ale na tym forum w 99% przypadkow kibice czy tez "kibole" sa wrzucani do jednego worka, ja

kolejny raz ugólniasz, na podstawie kilku przypadków rzucasz hasła 99%, zarówno w przypadku imigrantów, jak teraz komentarzy na temat kibiców - masz bardzo zaburzona percepcję

To poczytaj swoje posty z kibolskiego ;)

Odnośnik do komentarza

no dawaj, rzuć przykład gdzie wrzucam wszystkich (sic!) kibiców do worka "źli kibole" - przecież tego jest 99%, nie?

Sorry, zle liczbe dobralem, jak napisze 87 albo 72% to bedzie dobrze? Chodzilo mi o to ze kibice byli wrzucani do jednego worka i nikomu to nie przeszkadzalo, nie lap mnie za slowka i nie odwracaj kota ogonem. Wbrew temu co sobie ubzdural Meler rasista nie jestem i tez nie chce wyjebania z Europy 99% imigrantow.

Odnośnik do komentarza

 

no dawaj, rzuć przykład gdzie wrzucam wszystkich (sic!) kibiców do worka "źli kibole" - przecież tego jest 99%, nie?

Sorry, zle liczbe dobralem, jak napisze 87 albo 72% to bedzie dobrze? Chodzilo mi o to ze kibice byli wrzucani do jednego worka i nikomu to nie przeszkadzalo, nie lap mnie za slowka i nie odwracaj kota ogonem. Wbrew temu co sobie ubzdural Meler rasista nie jestem i tez nie chce wyjebania z Europy 99% imigrantow.

 

 

87% i 72% dalej są grubą przesąda - zrób proszę prostą matematykę i sprawdź ile jest takich wypowiedzi, szczególnie u mnie, skoro zarzucasz mi takie wypowiedzi

 

no i wytykanie podstawowych błędów w rozumowaniu nie jest "chwytaniem za słówka" czy "odwracaniem kota ogonem", chyba że zmienieli coś w słownikach - licz się z tym, że jak piszesz bzdurę to ktoś ci może to wytknąć

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...