Skocz do zawartości

W 515 pasterkę Marynia dostaje smsa od ziomów 'na CPN'ie kup butelkę'


Hawkeye

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@jmk: jeśli normalnie nie-inwalida zarabiałby u tego kolesia 2000, to koszty pracodawcy byłyby ok. 3500 (mocno upraszczam, nie pamietam). Ty w tym momencie kosztujesz pracodawce 1500 zł. Zakładając, że odejmujemy kilka dni pracy, bo czasami jesteś na tym L4, to nadal taki zwykły pracownik by go kosztował ok. 3000 zł, a Ty go kosztujesz obecnie 1500. Więc do poziomu jego kosztów 2500 jesteś konkurencyjny wobec nie-inwalidów moim zdaniem i do takiej kwoty możesz startować moim zdaniem bez łaski. On skoro jest przedsiębiorcą, to na pewno umie to sobie przeliczyć ;)

U mnie już 16% FM 2017 się zassało, Steam is back :)

 

Fajnie jakby wszyscy przedsiębiorcy liczyli właśnie realną matmę, a nie... a może wincyj by można? Skoro to informatyk to może ogarnie ;).

Odnośnik do komentarza

Czyli nawet przy tej szalonej rozrodczości muzułmanów ich udział w czasach, o których mówił lad jako panowanie szariatu, będzie wynosił ok. 30%. Jakoś nie widzę, by te 30% przy uwzględnieniu laicyzacji i niskiego radykalizmu większości europejskich muzułmanów wprowadziło nam Indonezję wbrew pozostałym 70%.

Patrz, a w Polsce te 30% (no dobra 38,97%) wprowadziło nam kurwa Bangladesz wbrew pozostałym 70% (no dobra 61,03%) :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Kinas, Ty się nie mądruj, bo już jednego trolla ze Swarzędza zatrzymali ;).

to są twarde dane statysyczne, jakoś nie jest mi przykro, że nie pasują do teorii lada
Dane statystyczne nie biorą pod uwagę ideologii. Celem Islamu jest ogolnoswiatowy kalifat i jestem pewien, że imamowie zadbają o płodność swoich owieczek.
Odnośnik do komentarza

 

 

Kinas, Ty się nie mądruj, bo już jednego trolla ze Swarzędza zatrzymali ;).

to są twarde dane statysyczne, jakoś nie jest mi przykro, że nie pasują do teorii lada
Dane statystyczne nie biorą pod uwagę ideologii. Celem Islamu jest ogolnoswiatowy kalifat i jestem pewien, że imamowie zadbają o płodność swoich owieczek.

 

ano tak, jeśli dowody mówią co innego, to tym gorzej dla nich :doh!: sprawdź sobie dzietność w krajach arabskich, będziesz zaskoczony skutecznościa imamów :roll:

Odnośnik do komentarza

A propos konsol, to dziś w Biedronce widziałem jak babka kupowała te promocyjne PS4. Zauważyłem, że to pracownica tej Biedronki w "cywilu". Chyba sobie wcześniej odłożyła, bo nie widziałem jakoś na stoisku żeby było do kupienia.

Są na zapleczu, żeby ktoś nie zakosił. Pracownicy Biedry nie mogą sobie na później odkładać rzeczy. *

 

 

* sprawdzone info ;)

Odnośnik do komentarza

A propos konsol, to dziś w Biedronce widziałem jak babka kupowała te promocyjne PS4. Zauważyłem, że to pracownica tej Biedronki w "cywilu". Chyba sobie wcześniej odłożyła, bo nie widziałem jakoś na stoisku żeby było do kupienia.

Czekała od środy, żeby dzisiaj kupić ?:-k

 

@jmk - http://lowcygier.pl/keyshopy/trylogia-mass-effect-za-20-zlotych/

Nie znam strony, nie wiem jak z legitnością ich kluczy :P

Odnośnik do komentarza

Super opcja, ale taka gra po angielsku?

Na upartego pewnie da się skołować napisy. Wiem, że swego czasu się męczyłem w drugą stroną, bo było tylko pl, a chciałem mieć dialogi angielskie i polskie napisy. Natomiast do DLC musiałem wgrywać fanowskie napisy bo nie było tłumaczenia od dystrybutora.

 

Ostatnio na PS3 przechodziłem dwójkę po angielsku i rzadko kiedy miałem problem ze zrozumieniem. Inna sprawa, że już w to wcześniej grałem :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...